co priniest priatelovi na rodinnu oslavu?

smajliQa

podla mna sa hodi ta tvarohova torta, taka co sa nepecie, len da zmrznut do mraznicky.. prsote je to studena bomba, v takych horucavach a na grilovackach krasne osviezi... a ked pridas jahody... uu mnamka!!!

nyky20

Ked ti možem poradiť naj recept pre všetkých mojich známich a strašne lahký tak je to pudingovo-smotanový koláč recept je na mimibazar.sk Aj tam je to v sekcii najoblúbenejšie recepty. u nás može byt aj každý týžden a nikdy neostane dlho na plechu.

smajliQa

tak zober tycinky, oriesky, chipsy,,, to sa vzdy hodi...

ja osobne by som nesla bez vinka, a bez poriadnej klobasy :D

btw kolaciky nikdy nevidu z mody, ja to vidim sama, ked grilujeme a pridu priatelovi kamosi a ja donesiem kolac upeceny, sa idu pozabijat po nom... na grilovacke byva vsetko slane zvacsa... sladkost pride vhod.. urcite....

jankaaaaaaaaa

bibi: ano viem, som aj nadtym rozmyslala, lenze mi bude trapne ked sa ma opytaju na recept alebo nieco take a ja poviem ze som to kupila v obchode :D

jankaaaaaaaaa

tiez si myslim ze vlastnorucne nieco upecene sa hodi vzdy..
a ta komunita urcite krabicove vino nepije.. :D ale viem aky vkus ma priatel a to vino, alebo sa ho rovno opytam ake vinko mam kupit.
alebo ani nebudem rozmyslat a kupim to nejake obycajne v plastovej flasi :D:DD to by bol dobry trapas :D

bibi123

jankaaaa-daju sa kupit aj hotove, chutne piskotove korpusy aj hotove listkove cesto,len nakrajas, das lekvar a mas satocky, alebo nasypes semienka a mas chutne slane