co priniest priatelovi na rodinnu oslavu?

prispevok.

sprav nepeceny smotanovo-ovocny kolac, alebo s pecenym korpusom, to zvladnes aj keby si to robila prvy krat v zivote:) alebo sprav salat s mozzarelou, alebo rukolovo-paradajkovy..alebo flasu vina..

blondula

ja v kazdom pripade nejaku flasku vina i ked nepijem.na grilovackach sa pije väcsinou pivo,vino a nejaky alkohol.ja tiez pojdem na grilovacku v auguste ku svagrinej a donesem vinecko a aj mozno maso na opekanie,popripade klobasky alebo nieco take :P ... jaaaj,aj cil som si taku fajnu klobasku dala uvarit :P

bibi123

skor je najlepsie priniest vlastnorucne upeceny kolac:O))) to sa velmi ceni, lebo je vidno, ze sa pozvana natrapila. Alkohol nie je vzdy vhodny...

lulu22

máš na mysli oslavu nejakých narodenín, či len obyčajnú grilovačku? bo mne tiež včera môj priateľ oznámil, že v piatok sa u jeho starenky griluje, že tam bude jeho rodina.. a ja hovorím, že ok, tak prinesiem aspoň nejakú dobrú klobásku :D a on mi to vyslovene zakázal, nech nenosím nič. ale mne je to blbé prísť tam len tak, tak asi nejaké vínko biele zoberiem, i keď neviem, či tam niekto také bude piť. keď tak, vypijem ho sama :D

žažiká

predpokladam ze budete grilovat, flaska sa hodi :DD alebo sudok piva :))) alebo vinko dobre, neviem co uprednostnuje jeho rodina...