Kolko kg za mesiac?

Príspevok v téme: Kolko kg za mesiac?
betka20

Ahojte chcem schudnut no pomalsie a natrvalo.Chcela by som sa opytat ci toto jedenie je v poriadku zdrave a ci mam sancu schudnut aspon kilo a pol za tyzden
6:40 ranajky 2celozrne chlieby s maslom...a 2 paradajkami alebo inou zelleninou
9:40 celozrny chlieb s maslom...a 2 paradajkami alebo inou zelleninou
11:35 jablko
14:30 co je navarene v mensom mnoztve. vyprazanych jedal a mucnym jedlam sa budem vyhybat
17:00 nejaku zeleninku
Sladkosti napr. len jednu sladkosst za tyzden
Cvicit kazdy druhy den aspon hodinu
Denne 2-2,5 litra vody,caju
Co si o tom myslite?
za prispevky vopred Dakujem

jacquelin

simona, ty si myslis ze so 60 brusakmi denne schudnes?? nie?! :) ja este ked som mala super postavicku, som denne davala 150 klikov, taku hodku na svihadle, kazdy druhy den 3 hodiny tanecnej a na konci dna ako klinec programu minimalne 500 brusakov...-z tohto sa chudne!! :D

matilda

co asi tak pomaha??..ehm..proste nezrat tolko..a sladke uz duplom nie...a cvicit,pekne pocasie tak korculovat :))...a vaha pojde hned dole...

simona

Ahoj ja som vyskusala vsetko a vies o je natom najlepsie?nezhodila som ani kilo ba naopak 1kg hore.Nevyzeram zle,ale bodlo by spevnit si stehna najma na vnutornej srane a brucho tak isto.Viete mi pomoct?denne cvicim okolo60 brusakov a nic.

robko

neviem Betka koľko máš kíl, či už skúšala schudnúť v minulosti, prečo chceš schudnúť? Poznáš JOJO efekt? Ja som raz schudol za 3 mesiace 28 kíl, čiže som mal 78 kíl a o rok som mal zas 100. Oplatí sa chudnúť?