najvačší problem v mojom živote a neviem ako dalej

Príspevok v téme: najvačší problem v mojom živote a neviem ako dalej
adoures

chodil som k psychiatričke trištvrte roka nepomohla, teraz jeden že vraj dobry psychiater ktory ma ochotu pomôcť, este len tyžden k nemu chodim predpisal mi xanax mollome rispen a esprital. mam 23 trapim sa ako nikdy inokedy, neviem prežiť den trapim sa z hodiny na hodinu tešim sa len na spanok nebavi ma žiť.vydržím vela mam silnu vôlu ale toto je na mna už extrem ked nedokažem ani len žiť, už uvažujem nad tym poslednym uplna beznadej žiadna radosť a ked pozeram všeljake rady že to môže byť spôsobene z ortuťou , alebo rng mi napisal že sa z toho nedostanem len tak lakho lebo treba adresovať potravinove doplnky ako chcemicke lieky od psychiatra tak už neviem ako dalej. časové a priestorové vnímanie, zaostrenie obrazu,tažké videnie,skresleny obraz/vnímanie. ,celková nepohoda, zabudanie
ked niekto rozpráva neviem poriadne vnímať rozhovor/príbeh
nemam taký prehlad o čase/sled udalostí čo sa stalo za cely den
osobne vidím moj stav ako važny
ked nič nerobim sa mi tlačia myšlienky jedna za druhou/ani neviem aké/ musim sa napr. Velmi silno sustrediť pri sledovaní filmu, pri počuvaní atd.
Neviem prežiť den, nedokažem fungovať, premáham sa z hodiny na hodinu, čakam len na spanok.
Trápim sa , nič nema pre mna zmysel, neviem sa z ničoho radovať, nemam zaujem o nič neviem čo mam robiť zajtra idem k psychiatrovi a uvažujem o liečení na psychiatrii vo velkom zaluží. to je posledna možnosť trapim sa ako nikdy predtym. nedokažem nič spraviť poriadne

tpch

Teraz este nie je dobry cas chodit medzi ludi, najprv sa musis troska pozviechat. Zbytocne by ta to vycerpavalo. A neboj sa, ked sa to nepodari jednemu psychiatrovi, podari sa inemu. Malokedy liecba pomoze na prvykrat. To je normalne a neznamena to, ze ti ina liecba nezaberie. Cesty do ciela mozu byt rozne a niektore aj slepe, to sa stava. Stravovat sa zacni plnohodnotne. Pravdepodobne teraz nemas velmi do jedla chut, ale to nevadi, casom sa to upravi. Jedz lahke, syte jedla, vela ovocia, zeleniny, pokojne mozes aj sladkosti, mozu mat mierny antidepresivny ucinok. Nenut sa do nicoho, na co vyslovene nemas chut, len by si sa trapil. Krocik za krocikom to pojde, ked budes pokojnejsi, mozes skusit ist na chvilku medzi ludi. Skus si urobit nenarocny rozvrh dna a snazit sa dodrziavat ho. Ked sa nepodari, nevadi, ide o to, aby si cely den nelezal v posteli.

adoures

dakujem takato odpoved ma trošku dokaže povdzbudiť, lenže ja som pred tym držal nenormalne diety kvôli strave aby som nemal akne a velke nervy som z toho maval. a bojim sa či nejake živiny mi nechybaju alebo tak. ale važne sa už trapim z hodiny na hodinu. zajtra zase všetko dookola. a ked ma nedali dokopy za trištvrte roka jedna psych. tak teraz neviem ako to bude či je vôbec este nejaka šanca sa z toho dostať. aspon tak aby som fungoval lebo sa bojim že aj to zaulužie mi nepomôže. proste aj ked by som mal chodiť medzi ludi čo mi aj poradil psych. tak ja proste nevladzem, ale dnes som sa premohol ale skoro som zomrel od toho ako mi zvieralo dušu uzkosť a všetko dokopy

tpch

Ak ti mozem poradit, spolahni sa na ludi, ktori maju pracu s podobnymi problemami v naplni prace. RNG nikdy nevidel vazne dusevne choreho cloveka ani z kilometra a aj ten chlap, co tu dlhodobo trepal o ortuti a odmoroval telo neviem ako dlho, skoncil napokon znova na antidepresivach, pretoze by to nebol zvladol.
Sustred sa na seba, kasli na potravinove doplnky. Doplnky su doplnky, lieky su lieky. Mas dobre lieky, ale nerataj s tym, ze ti hned pomozu, moze to trvat niekolko tyzdnov. Este vydrz, ked si sa uz vydrzal doteraz takto trapit. Spociatku budu mat aj neziaduce ucinky, vydrz to. Ak by sa ti vyrazne pohorsilo, pokojne chod do toho Zaluzia. Tam sa das dokopy. Drzim palce.