najvačší problem v mojom živote a neviem ako dalej

Príspevok v téme: najvačší problem v mojom živote a neviem ako dalej
adoures

chodil som k psychiatričke trištvrte roka nepomohla, teraz jeden že vraj dobry psychiater ktory ma ochotu pomôcť, este len tyžden k nemu chodim predpisal mi xanax mollome rispen a esprital. mam 23 trapim sa ako nikdy inokedy, neviem prežiť den trapim sa z hodiny na hodinu tešim sa len na spanok nebavi ma žiť.vydržím vela mam silnu vôlu ale toto je na mna už extrem ked nedokažem ani len žiť, už uvažujem nad tym poslednym uplna beznadej žiadna radosť a ked pozeram všeljake rady že to môže byť spôsobene z ortuťou , alebo rng mi napisal že sa z toho nedostanem len tak lakho lebo treba adresovať potravinove doplnky ako chcemicke lieky od psychiatra tak už neviem ako dalej. časové a priestorové vnímanie, zaostrenie obrazu,tažké videnie,skresleny obraz/vnímanie. ,celková nepohoda, zabudanie
ked niekto rozpráva neviem poriadne vnímať rozhovor/príbeh
nemam taký prehlad o čase/sled udalostí čo sa stalo za cely den
osobne vidím moj stav ako važny
ked nič nerobim sa mi tlačia myšlienky jedna za druhou/ani neviem aké/ musim sa napr. Velmi silno sustrediť pri sledovaní filmu, pri počuvaní atd.
Neviem prežiť den, nedokažem fungovať, premáham sa z hodiny na hodinu, čakam len na spanok.
Trápim sa , nič nema pre mna zmysel, neviem sa z ničoho radovať, nemam zaujem o nič neviem čo mam robiť zajtra idem k psychiatrovi a uvažujem o liečení na psychiatrii vo velkom zaluží. to je posledna možnosť trapim sa ako nikdy predtym. nedokažem nič spraviť poriadne

Kalgan1

lalias: tema je z 2011... Ale ja by som uvazoval aj nad neurologom a fMRI. Pri zmyslovych problemoch ako pachy, zvuky, problemy s rovnovahou a pod. Moze ist aj o mikrotumor, ktory pri beznom CT nemusi byt vidno

lalias

Problemy ktore opisujes nemusia suvisiet len so psychikou.V niktorych tvojich riadkoch som sa nasla...Zle zaostrenie obrazu,potom nesustredenie no a nasledne z toho ze zijem takyto zivot som mala prirodzene nechut zit,vstavala som z postele bez motivacie,nedalo sa mi sustredit..A proste ma tak zit nebavilo a myslim by ani nikoho nebavilo.Preto som zacala hladat....Mozno sa mylim ale tieto veci co mas ti mozu sposobovat crevne bakterie kt.ked je stena creva priepustna prenikaju do krvi(prirodzene by nemala) tym je zaneseny cely organizmus a napada to aj nervovy system,mozes mat z toho kognitivne poruchy (odpurucila by som ti preto vysetrit ci nahodou nemas syndrom presakujuceho creva alebo bakterialne prerastanie creva)...Ak je problem tu,tak ze nieco nieje v poriadku,nemusi nato prist ani gastro,ale robia sa na to specialne vysetrenia-Dychovy test na SIBO ,v Imunovital centre atd...A uz davno sa vie ,ze hlava je prepojena s crevom .Preto ked ti nepomohla psychiatricka,skus sa nato pozriet aj z tejto stranky-ci ti nereaguje citlivejsie brucho na to co zjes atd.Lebo nie vsetko co sa javi ako psychicky povod nim naozaj aj musi byt ! ;)

lsdfnsf

teraz sa cudujem kamaradom ze sa somnou vlastne aj bavili .... preco mi nikdy nikdo nepovedal kamarat jebe ti to ? to co rozpravas ? preco sa takto chovas ? to vobec neni pravda ? ved to clovek musi videt ze nieje niekdo v poriadku a trepe somariny je zbitocne agresivny ..... preco mi nikdo nic nepovedal ? dokonca som si ani nevedel najst frajerku..... a to som vysportovany fesak vsade pomne zeny pozeraju ....

lsdfnsf

cauko myslim ze ja som mal/sem tam este mavam presne tieto iste pocity , zacalo sa to ked som prestupil z jednej strednej na druhu , zacal som fajcit cigarety a sem tam aj marihuanu , a takto to islo somnou dole vodou , teraz je uz 5 a pol roka cca odvtedy a konecne vidim nejaku zmenu , cez to obdobie som bol viac a viac uzavrety nemohol som pozerat ludom do oci , myslel som si ze kazdy chce somnou len vyjebat , stracal som kamaradov , do skoly som ani poriadne nechodil pretoze ked som sa rano zobudil hned ma bolelo brucho od stresu bolo mi proste strasne zle , cele tieto roky boly este AKO TAK v pohode pretoze to bola len skola a mi sme boli len deti , ale akonahle som vysiel zo skoly a bolo sa treba starat sam oseba , vtedy to zacalo byt horsie , mne sa do roboty moc nechcelo pretoze som sa strasne zle citil , pripadalo mi to ako triznenie , bol som dokonca v anglicku co bola uplna katastrofa .... psychika v riti .... potom som robil s otcom po stavbach ,rodicia su rozvedeni otec je alkoholik vies si to predstavit ......... niekedy som sa nad sebou zamyslel a opytal sam seba , je toto vlastne ozajstne vsetko ? hybem sa to vlastne z vlastnej vole ? preco si pripadam ako keby som robil vsetko automaticky a ovladal ma strach ? niekedy koncom roka 2011 som sa stretol so starymi kamaradmi zo skoly a rozumeli sme si celkom ale strasne sme spolu hulili travu a bolo mi v pohode kazdy den 2/3 krat sme si zahulili , do roboty som nechodil flakali sme sa a fajcili marihuanu kazdy den asi 3 mesiace , ale to nemohlo trvat navzdy , bolo treba aj zacat pracovat , potom som si povedal ze takto asi fungovat nemozem a zacal som sa davat dokopy , nasiel som si pracu , prestal som fajcit cigarety , co bol najvecsi uspech mojho zivota zatial , pretoze cely den rozmyslat len nad tym kedy si zapalim dalsiu cigaretu a kde ju zoberem neni normalne ani som poriadne nejedaval , takze som prestal fajcit hulit pit a vsetko mozne , zacal som posilovat pravidlne jest aj spavat a citim sa ovela lepsie , sice to este neni vsetko uplne v poriadku ale vidim brutalnu zmenu , az teraz vidim ake sprostosti som robil ako moc mi to drbalo na hlavu ......

ivetulik

hmm. smutné. síce neviem poradiť, ale držím palce aby ťa to prešlo a ty si sa opäť usmieval. Máš maminku a ocka, tí ti pomôžu....

A teraz si uvedomujem, že ani ja sa neviem sústrediť pozerať v TV nejaký film. Ešte tak panelák pozriem, ale film nie. Pozerám a naraz si uvedomujem, že som myšlienkami úplne inde...sa musím nútiť, aby som sledovala film..

krajina

ale tvoj prispevok v teme hovori o tom, ze dokazes veci spravne popisat a vsetko ma zmysel aj hlavu a patu. preco si myslis, ze je to s tebou take zle?

moonriver

VYDRZ!!!!! možno lieky ešte nezabrali alebo ked už rok ich berieš a žiadna zmena povedz psychiatričke možno ostaneš inú liečbu.

bola som v tažkom stave moja psychiatrirčka urobila zo mna opat normálneho človeka.Už rok a 4 mesiace som li ečená na psychiatrii.

tie bludy čo ti píšu o potravinových doplnkov nemožem čitat jedine lieky su účinné.

Zdover sa so všetkým psychiatričke a povedz ak necitiš sa lepšie či netreba zmenit liečbu,možno ti navrzhne lešpi, ALE MUSIS V SETKO POVEDAT LEKáRKE LEBO PODLA TOHO TI MOZ E ZMENIT LIECBU.

držim ti palce uvidiš dostaneš sa z toho :)

adoures

len pre mna trapenie začina tym že otvorim oči ked rano vstanem, teraz spavam aj 14 hodin len aby som nejak prežil den, ja keby nemam rodičov ktorych lubim už tu davno niesom. ukončil by som toto trapenie, ale aj tak raz sa bojim že. . ja sa trapim doma , vonku, proste všade . akurat podvečer ked viem že idem spať tak som taky kludnejší. mam vôlu dokažem aj cez toto trapenie spraviť nejake veci ale nema to pre mna žiadny zmysel ked napr. si chcem niečo poupratovať alebo spraviť čaj. uplne som na dne a bojim sa že neni cesty spať