Krvacanie mimo menstruacie

bruško1

tá bolosť nebola potom trošku bola - je to také ako keď vám začína resp. končí menštruácia? a iba kde tu počas dna trošíčku uvidíme čo dnes lebo v piatok to začalo sobota nič nedela troška a dnes uvidíme dúfam že to prestane.

agaven ja

moze ist aj o plodne dni.Inak ak islo o spinenie ruzove alebo na jednu slipovu vlozsku moze ist aj o plodne dni.Obcas sa zlupi torska este maternica jej povrch a tak torska krvi moze ist niektore zney to maju ale v tom obdobi musis aj pocitovat bud na lavom ci pracom vajecniku jemne bolesti tak sa vie za od ktorej strany sa uvolnuje vajicko .Ale ak by to pretrvavalo tak aj gynekolog povie ze je to v norme nakoko nebudes kravacat dvaic ako dva dni a moc da to k tomu ze mas plodne dni.A ze obcas sa to stava.Ak to bude dlho trvat 4/5 dni je to porucha ciklu a to nech už riesi gynekolog lebo zase v tom pripade ti zase na termin nepride menzes ale zase ich dostanes až na 45 den posun .

Laurinaa22

Ja mam na to HAK.Aby mi upravila cyklus.Chod k lekarovi.

Mne moj lekar povedal,ze prirodzene to je,ale ma to len male percento zien.

blondula

aj ja to mam uz asi 4 den a buduci tyzden idem k lekarke na kontrolu ze co to vlastne mam :D stalo sa mi to prvy krat.odkedy som porodila furt nieco je :D

jankaaaaaaaaa

asi je to krvacanie z ovulacie, nemusis sa bat, je to nromalne. ale ak by sa to opakovala viackrat za sebou tak potom zajdi na vysetrenie