Krvacanie mimo menstruacie

hrozienkovo

Môže to byť aj ovulačné krvácanie, ak netrvá dlhšie ako 2 - 3 dni a nie je silné, tak je to v pohode.

Kika111211

Dobry den chcem sa spytat. Mala som menstruaciu od 28 do 31.3 a 8dni po menstracii som zacala krvacat trvalo to dva dni ako som sa teraz pozrela na vlozku vyzera to tak ze to skoncilo co sa somnou deje? Dakujem vopred za odpoved

eTImoNA

To vážne? toto je aké zlé. Mne sa to teraz stalo po dvoch tyzdnoch zase krvacam najprv slabsie ale mam pocit ze sa to zosilnuje, ako je to v case kedy by som mala mat ovulaciu, ale uz to trva piaty den, dnes som si uz radsej dala tampon lebo som si vymenila intimklu, vstala zo zachoda a mohla som ist rovno po dalsiu....
To je akoze normalne? to akoze budem mat "kramy" dva tyzdne z mesiaca? si robite kozy... :(...
Dodávam že mestruaciu nemam pravidelnu ani som nikdy nemala byvalo to vzdy viac 36, 45.. dni a podobne.
Upokojte ma.... :) Ď.

liliana34

Ahojte. Rada by som sa poradila. Uzivam antikoncepciu, takze moja menstruacia je pravidelna ako hodinky, ale pri poslednej sa mi prvykrat stalo nieco cudne. Vacsinou mi menzes trva 4-max 5 dni a teraz to trvalo 8 a vlastne to este asi trva. V nedelu 5.1. bol osmy den menzesu a dodnes (10.1) mam spinenie az slabe krvacanie. Neviem co to znamena, ci mam navstivit lekara. Uz je to dlho a neviem co sa deje..Ak sa niekto stretol s niecim podobnym a vedel by mi poradit, bola by som vdacna. Dakujem

Mema

Dnes som pocítila bolesť v podbrušku a zistila som, že mám krvavý výtok. Som panna a neviem čo to môže byť :( Stalo sa mi to už dávnejšie paru krát ... Poradte čo mám robiť :(

JessicaI

Ja som mala krvacanie mimo ciklu ked som drzala dietu. Bola som u lekara a ten povedal, ze sa to pri dietach objavuje.

Nicooll

ahoj ja som mala to isté... a nakoniec... som zašla lekrovi a mám cystu na vaječníku a musím si pichať injekcie .... takže radšej chod k lekárovi ... aby si mala istotu

mia0911

ahoj brusko1,
volá sa to ovulačné krvácanie, je sprevádzané bolesťami v podbrušku, malo by trvať niekolko hodín maximálne však 2 dni.ak si mala len pošpinené spodné prádlo malo by to byť v poriadku. ale radšej si zajdi k lekárovi ak sa ti to zopakuje ešte raz. nehrám tu múdru, ale mne sa toto isté stalo teraz a tak som trošku googlila, ale mne krvácanie trvá už tretí deň a bolí to ako šľak. Drž sa a nezanedbávaj lekárov.