Fimoza nutna obriezka?

assys

zajtra idem k urologovi ( pretoze obvodny nemoze pretdpisat DIPROSONE )..

som zvedavy, co na to povie...
dufam, ze sa to nejako vylieci.. ok diki za radu:)

fyzik

Tie biele jazvy podľa mojich vedomostí vznikajú ako dôsledok hojenia buď trhliniek alebo zápalu. Ak ich je veľa je to komplikácia pri liečbe, viem ti poradiť len toľko, skús tú masť aplikovať na ne, i keď výsledok nezaručím. Za pokus to ale stojí. U mňa výrazné jazvy neboli, u mňa zúženie spôsoboval fimotický kruh. A samozrejme to mechanicky naťahuj, ale s citom, aby ďalšie jazvy nevznikli.
Držím palce.

assys

Fyzik. este jednu vec by smo sa ta chcel opytat, ako mozem odstranit/vyliecit tie biele jazvy co mam na predkozke? samozrejme, ak sa to da

fyzik

Tak skús trochu zvýšiť dávku, ale ako som predtým písal, nemá zmysel mazať všetko naokolo.

Držím ti palce.

dzajo

fyzik,ake mnozstvo tej masti si si naraz daval?Ja si to natieram iba malym mnozstvom.Ked si to namastim,tak je ten fimoticky kruh elastckejsi ale stiahnut sa to este neda. Ja mam tej masti minutej este malo nie toľko ako ty pišeš,že pol tuby za mesiac.Asi by som si toho mal dať viac? Držte mi palce.

maxl

dzajo, ja som mu to natierala 2 krát denne,prvé dni sa skoro nič nedialo, no po tom sa mu roztváralo stále viac a viac. u detí to asi pomáha rýchlejšie, preto to asi odborníci v západných krajinách používajú. nespravili sa ti tam jazvičky keď ti to ako malému nasilu stiahli? možno je problém tam. skús ju používať ďalej, možno sa výsledok dostaví neskôr. držím ti palce!

fyzik

Re: dido

Všetko je napísané dole. Minul som približne pol 15 gramovej tuby, čo je asi 4 mg čistého betametazónu. Natieral som to 2 krát denne ráno a večer, súčasne som to mechanicky naťahoval - pomáhal tomu. Po niečo vyše týždni som dokázal predkožku stiahnuť bez erekcie a po 27 dňoch aplikácie masti aj v erekcii. Najprv plná erekcia trochu "škrtila", ale to sa časom upravilo. Liečbu som ukončil po mesiaci.

Je to proces postupný, tkanivo fimotického kruhu atrofuje postupne. Odporúčam použiť na rozťahovanie dva prsty, samozrejme už v tej fáze keď sa tam zmestia.

Re: dzajo

3 týždne a nepomáha, no čo dodať, rozťahuješ to aj mechanicky ? je viditeľná aspoň nejaká zmena fimotického tkaniva ? nejaká tendencia ?

Môžeš patriť aj medzi tých zopár percent ktoré proste touto metódou liečiť nejdú, ale nevzdávaj to a vydrž aspoň ten mesiac, samozrejme pokiaľ nemáš nejaké zlé vedľajšie účinky. Podľa výskumov zameriavajúcich sa na koreláciu veku pacientov a % úspešnosti liečby vek nemá až taký významný vplyv na úspešnosť liečby.

Držím ti palce, rozťahuj to aj rukami.

dido

fyzik prosim ta ake mnozstvo z tej tuby masticky si asi minul? Ako dlho si si to nantieral?Predkozka sa ti dala pretiahnut iba pomaly,alebo ti to islo hned.Ja tam mam taky maly otvor,ze neviem ako dlho si to mozem natierat,ci mi to uvolny postupne ,alebo sa mi to ani nepodari?

dzajo

Re:maxl a ta predkozka sa mu dala lahko stiahnut dole?Ja si to uz mastim asi 3 tyzdne a nejako sa mi to nedari.Som z toho trochu smutny,ale ved ja som aj starsi ako Vas syn. No uvidime.Uz prestavam tomu verit,za sa mi to podari tou mastou.Ako casto ste to natierali?Dakujem za odpoved.

maxl

tak mi už pravdepodobne máme po fimóze :O))) mastička malému krásne pomohla, predkožka sa mu dá stiahnuť skoro cez pol žaluďa a to po týždni používania!! Spotrebovali sme asi 1/4 centimetra diposone, tak si myslím, že toto malé množstvo mu nemohlo uškodiť. Fyzik Ty by si si zaslúžil nobelovu cenu, nebyť Teba , neviem ako by sme skončili. Ďakujem :O)))