Ked babatko nechce pit

Príspevok v téme: Ked babatko nechce pit
simona

Prosim Vas pekne, neviete niekto ako donutit 6 mesacne babo, aby pilo caj. Vobec mu to nejde dolu krkom. Ziaden caj, ochuteny, neochuteny, vlazny, teply, ani vodu... Nic nechce. Pije iba mlieko. Casto kasle pretoze ma sucho v krku, ale napit ani zapana :( Ma teraz par dni na jazyku taky maly kruh, neviete ci to je z toho, ze nepije? Dakujem za radu.

simona

Jeej dobre maminky Dakujem velmi pekne za radu a povzbudenie, ze v tom ten nas drobec nie je sam... Keby sa mu dalo dohovorit, ze je to pre jeho dobro :o)) V lekarni som mu kupovala hedelix a lekarnicka mi tiez povedala, ze to nie je az taka katastrofa. Mlieko mu ide aj presnidavky, banan... Uz mal cmulo [u babky] aj cokoladu :o))) Aj pit isto zacne, ked zisti, ze mu to chyba. Zelam krasny vecer a este raz Diky!! *_*

eluška

Ahoj dobrá teta Simona!Moje deti- to druhé má teraz 8mesiacov, tiež nechceli piť čaj ani za nič. Pýtala som sa na to aj doktorky, tá staršia nepila ani v lete , ani pri teplote..To už muselo byť, a to len tak cucla. Dr mi povedala, že pokiaľ pije mlieko, papá polievočku a kašičku, tak asi neni smädná a stačí jej to. Tak som to prestala sledovať, lebo bola zdravé decko. Občas som jej ten čaj ponúkla, ale málokedy som uspela. A tá druhá taká istá. Viem, že sú deti, že stále musia čosi cuckať, ale netráp sa, hlavne, že pije mlieko.

slniecko

ahojky simonka.nemala som taky problem no vyskusaj cistu plienocku namocit do vodicky a male si ju bude cickat.moja to robila ked sme ju kupali a bola cela nadsena asi to znie smiesne no vyskusat to mozes .drzim palce pekny den

katty19

Pekne sme sa zišli, tetušky; ty musíš byť dobrá tetuška, som si istá, však seba samú poznám; nech to zistíš, pá

simona

Katty :)) tiez nie som mamina je to moj synovec a na nete som castejsie ako jeho rodicia tak preto sa pytam na nejaku radu... Striekacku sme skusali aj mi dokonca rozne velkosti, ale nepomohlo to a lyzickou uz vobec nie. S cumlom nema problem a na flasu je zvyknuty pretoze je na nej odjakziva. Dakujem za radu :)

katty19

Všimla som si u mojej malej netery, že majú so švagrinou rovnaký problém. Asi ti, Simonka, ostatné žienky poradia lepšie, zatiaľ nie som matka, ale predsa. My sme skúšali striekačkou dávať malej čaj do úst. Nenaučili ju na cumlík a teraz jej to robí problémy.