Ked babatko nechce pit

Príspevok v téme: Ked babatko nechce pit
simona

Prosim Vas pekne, neviete niekto ako donutit 6 mesacne babo, aby pilo caj. Vobec mu to nejde dolu krkom. Ziaden caj, ochuteny, neochuteny, vlazny, teply, ani vodu... Nic nechce. Pije iba mlieko. Casto kasle pretoze ma sucho v krku, ale napit ani zapana :( Ma teraz par dni na jazyku taky maly kruh, neviete ci to je z toho, ze nepije? Dakujem za radu.

blondula

ja som bohuzial dojcit nemohla :-( ak mas tu moznost,tak jej pekne davaj cicik !!!! moj krpcek pil umele mliecko asi do 9 mesiaca a potom ani za svet !!! kedze uz papal tuhu stravu,nerobila som z toho taku vedu ! skusala som 3 druhy umeleho mliecka,dokonca aj normalne-kravske,ale ziadne nechce !! uz ho do toho nenutim,ma 14 mesiacov,papame vsetko,aj jogurtiky.zaujimave,ze jogurtiky,aj obycajne neochutene mi spapka,len to mliecko ani za svet !! :DDD

tpch

A co sa cudujes? Ochutnaj to umele mlieko a pochopis. Mala je mudrejsia ako ty, ked chce, aby si ju dojcila aj nadalej..

sima freus

ahojte baby prosim vas mohli by ste mi poradit.moja mala natalka zacala 5.mesiac a chcela som jej pomaly zacat davat umele mlieko. problem ale je ze ona mi ho nechce pit, vypluva mi cumel aj mlieko a hlavicku mi kruti na cicku. co by som mala robit?dakujem za odpoved

kvakato

Simonka mozno ta mojou odpovedou, tiez potesim:), lebo naozaj sa nemusis vobec trapit moja mala ma 17 mesiacov, stale jej ponukam flasku s cajom vodickou, caje sme uz vyskusali vsetky co su na trhu a jedine co som dosiahla bolo, ze teraz ked jej podam flasku, scucne to do ust a vypluje, no a potom je cela mokra a usmiata si pride cucnut s ciculky:). Tak ak ma iba 6 mesiacov tak to vobec neries, hlavne jej davaj mliecko vzdy ked si vypyta a to jej na pitny rezim bohate staci.

včielka

Aj ja sa priklanam k tomu, ze skus zacat vtedy, ked spinka-nemusi to byt v noci, aby sa nepocikala,pokial prespi celu noc.Ovocie a zeleninka ozaj obsahuje vodu, davaj jej ale v surovom stave!My sme davali nasej vnucke prevarenu vodu alebo Lucku.

Tinika13

Dobrý deň, moj synček má 10mesiacov a nejaky ten mesiac odmieta pit vodu, čaj, stavy. Doteraz nemal problem pit z flase, teraz odmieta obyčajnu flasu, flasu s tym sosačikom čo je pre starsie deti, akonahle uvidi ze mu davam flasu otača hlavu a rukami ju otlača. Jedine ze mu davam vodu lyžičkou ale to vela nevypije takto. Pije rano 210ml mlieka, na večer kašu tak 300 ml, cez den uz mlieko tiez nechce. Papa ovocie a zeleninku aj tam je voda tak sa utesujem trocha. Myslite ze to moze byt kvoli zubom? Lebo uz mesiac nam lezu horne a ne a nie vyjst. Dakujem za rad

ellla 123

ani moj syn nechce byt caj ,vodu .skus uvarit ovocie ;jablka,hrusky,slivky dat sa mu napit.moj mali toto vipije a nic ine.

lucinka2229

ja som mala taky isty problem..mala nechcela okrem mlieka nic..skusala som jej davat caj ked spinkala,a zabralo to...teraz pije normalne...

nika26121

Ahojte mam taky problem mala bude mat za tyzden 7 mesiacov a prestala mi pit mlieko nekojila som vôbec pila len z krabice ale teraz vôbec zato za den vypije aspon 4 220ml flasky s cajom neviem ci to je zle alebo dobre ked nepije mlieko a nechce mi jest zeleninu v akejkolvek forme len predsnidavky piskoty a kukuricne krupky prosim viete mi poradt mozete mi napisat aj na mail nika26121@azet.sk

jirka

s pitím máme aj my problémy a to môj syn má už 4roky pijeme nasilu.Piť musím s ním aj ja a pretekáme že kto to prvý výpije.