prosim je to surne...

lienka 7

Bože, ja žasnem! To snáď nie je ani pravda!!! Niektoré absurdné otázky ohľadom sexu, otehotnenia a vecí s tým súvisiacich, ma privádzajú do stavu, kedy sa chytám za hlavu. Naozaj, prv než sa začne s nejakými praktickými pokusmi, skúste si milé dospievajúce a hormónmi zmietané detičky naštudovať patričnú literatúru. Veď potom aké následky to môže niesť??? Aký potomkovia sa môžu plodiť z takýchto nezrelých vzťahov??? Ako bude potom vyzerať ďalšia generácia....veková hranica prvých sexuálnych skúseností sa stále znižuje a znižuje, ale ako tak sledujem tak aj vzdelanie, múdrosť a všeobecná intelingencia a jej kvôcient je tiež na riadne klesajúcej tendencii.Veľmi ma to mrzí, že to tu takto kritizujem a rozmazávam, ale ja naozaj už nevládzem niektoré nezmyselné otázky len tak prehliadať... Poďme najprv drať školské lavice, doprajme si dostatočne nasýtený rozumček a potom zoderme postele a nechajme si vybozkávať pery do ružova...ale buďme si vedomí aj všetkých možných následkov. Prajem pekný deň.

laliqa

prstovaniim URCITE sa nic nestane...tara mala pravdu...krami su u niektorych nepravidelne a hlavne v mensiom veku...

tara

deticky kolko mate rockov? Vy neviete z coho moze zena otehotniet? Z palcekovania urcite nie, ale radim Vam trosku si prestudovat odbornej literatury skor ako zacneme so sexom ked mate take velke medzierky

monchichi

majestic mas pravdu ale asi nieco uz mam lebo furt mam vytok ci ki fras ale sa bojim ist k lekarke vies a ani mame som to nevravela...---

majestic

Ahoj monchichi, pokial si so svojim partnerom nemala pohlavny styk tak urcite nemozes otehotniet ani keby mal semeno na rukach. Neviem kolko mas rokov, ale podla otazky sudim, ze nie velmi vela. Menstruacny cyklus by sa mal upravit do 18 roku, niekedy aj neskor, takze sa neboj. Este jednu vec, ak to budete na buduce robit, tak dbajte na hygienu. Rukami ti tam semeno zaniest nemoze, ale vela spiny ano. A neviem ci ti 5 min zabavy stoji za nejaku infekciu.

monchichi

BUBLINKA a robi iba on teba ci aj ty jeho?vies lebo ak len on teba tak sa nic nemoze stat no v mojom pripade je to troska horsie...ale neboli sme nahi tak snad len niesom v tom..ale furt to este nemam