prosim je to surne...

bublinka

Jeziiiiiiis
presne toto som sa chcela aj ja opytat..tiez ma chlapec robi rukou,
a teraz mi meskali dva tyzdne ....
viete si predstavit ako som sa citila..fakt to nieje mozne,aby som /sme /
otehotneli ked nas robi chlapec rukou?
Ja som prave dostala..tak som rada..zatiiim
ale isto ma bude robit..o tyzden... a strach tu bude..:-(

hmmm

monchichi ak si nemala nic z toho co sa ta tu uz pytali a nijak sa nemalo ako semeno dostat do teba tak sa nemas coho bat, nebojkaj sa:))...ja mam 18 a stale mi meskavaju pravidelne bud o tyzden,dva alebo aj mesiac...a nekedy to ma presne o 28 dni..normalny cyklus..ete stale sa ti to vyrovnava a uvidis ze to bude v pohode..:)nebojkaj sa..ale nahoda je pes..no podla mne to nic neni..papik:)

bibnka

neboj sa. To mozno je zo stresu...aj mne sa to stava a od prstekov nemozes otehotniet lebo do vnutra posvy musi vojst ego a vystrieknut..takze ziadne obavy

monchichi

strasne pekne ti dakujem troska si ma upokojila...vies necem tym partnerovi liezt na nervy a vraviet co ked som v tom? snad len niesom...takze keby som mala ruku od semena a pchala by som si ju tam tak vtedy by som mohla byt, hej? len dufam ze xalan ju nemal vies lebo oni maju obcas taky jak predcasny vyron ci co a on tam cosi dole si opravoval ci co vies a potom ma asi robil dalej...joj to su stresy...ma trafi z toho

:o)

Neboj sa! To nic nebude! Viem ako sa citis, lebo ja som si to zazila asi tisickrat... Taky test stoji od 100Sk, ale su i lecnejsie a drahsie, ale musis hladiet na to aky druh to je. Vzdy si treba vyberat rozumne a radsej drahsi a spolahlivejsi... Ano to tak byva, ked sa bojis tak si viacej nervozna a tvoje hormony su menej intenzivne atd.