Skúsenosti - poisťovňa

Príspevok v téme: Skúsenosti - poisťovňa
bonavita

Máte niekto konkrétne skúsenosti s poisťovňou Union? Či už ako klient alebo zamestnanec.
Bola som na pohovore u nich a neviem sa rozhodnúť. Vždy som si hovorila, že TOTO by som nikdy nerobila, lebo nemám na to "ukecávať" ľudí a vnucovať sa a presviedčať atď, ale tá pani bola dosť presvedčivá a zdá sa, že to všetko sa dá naučiť :D, tak teraz neviem..... A je to teraz dosť blbé u nás v práci a potrebovala by som odtiaľ vypadnúť a už dlhšie hľadám, ale nič vhodné som zatiaľ nenašla.
Môžte sa niekto podeliť o skúsenosti...dobré aj zlé...s podobným druhom práce?

zazulka

Dobrý deň,

tiež som sa chcela informovať, či niekto nemá pracovné skúsenosti v Zdravotných poisťovniach ako klientský poradca v kancelárii. (zamestnanec - doba určitá).

studentkaa

Ja mam osobne skusenosti s unionom akualne z tohto tyzdna...musim zial dodat ze zle!!! mala som akutny zapal osmicky, s tym spojene bolesti, som studentka v zahranici. nevedeli mi na eurocross tel.cisle poradit,kam som volala uplne zufala,
najprv ceska operatorka/prisla mi akoby si prave vyparovala zo zubov jedlo a nebola schopna suvisle ani len odpovedat/ potom slovenska operatorka,kt som sa dovolala po druhy krat, mozno aj chcela byt napomocna...ale po hodine cakania mi zavolala naspat,ze nevie zohnat cislo na ziadneho \"emergency dentist\" v mojom meste...bolo mi doplacu...uprimne, velmi zle! nakoniec som skoncila v sobotu pohotovosti...:(

KaTuSiNkA88

A este k tomu pracovnému pomeru - väcsina poistovakov je na zivnost. To znamená ziadna pravidelná výplata. Kolko uzmlúv uzavries a na aký objem penazí, z toho sa ti vypocita provizia pre teba. Ak ich nebude stále viac a viac (majú urcené kolko minimalne) tak ta tvoja provizia nemilo prekvapi. A kontakty si väcsinou zhanas sama. Mne tam vtedy povedali: "no len si predstavke kolko ludi mate v telefonnom zozname svojho telefonu - vasi buduci klienti" a podobne. Ak más to stastie ze ides na trvaly prac pomer je to zrejme praca v kontaktnom centre. Proti tomuto spôsobu nemam ziadne vyhrady. Tam by si mala mat pravidelny plat a ziadne hluposti typu "zhanaj si kontakty kde len chces".

KaTuSiNkA88

Ahoj.
Aj ja som tam bola na pohovore. Pohovory ti vždy robia ľudia, ktorí by ťa vedeli presvedčiť aj na skok do studne. Ja osobne by som tam niiikdy nerobila. Prečo? Táto poisťovňa pravidelne chrlí nových a nových poisťovákov. Každý mesiac musíš uzavrieť viac a viac poistných zmlúv. Ak sa ti to nepodarí, nedostaneš peniaze (aspoň nie toľko, koľko by si si zrejme potrebovala). Aj ked nejaké zmluvy uzavrieš, poisťovni z toho idú peniaze, ale tebe iba minimum. Oni sa vôbec nestarajú o to, či ich poisťováci zarobia, starajú sa iba o svoje zisky - čo dokazuje to, že stále zháňajú nových a nových a nikdy im ich nie je dosť. Ale ak si dostatočne priebojná, drzá a vieš ľudí doslova znásilňovať na poistenia, no ok choď do toho. Ale ak si si nie istá, tak si to naozaj velmi dobre premysli. Veľa štastia

Laurina22

Bonavita prepac,nevismla som si.No,ja som Union:-)

Ibika,ja sa nevyhybam odpovedi,ale toto je forum,kde prispieva a cita to x ludi,preco by som mala nahlasovat na akej pozicii pracujem?

Zobud sa dievca.

ibika

Laurina22, a čo tam teda robiš, keď sa vyhýbaš normálnej odpovedi, myslím že ak to máš zakázané povedať tak si to tu mohla aspon napísať...a nie písať od veci...

Tak čaute baby, prajem vám pekny deň.