Penove makeupy

jankaaaaaaaaa

myslite ze cena bude vyrazne nizsia medzi teta drogeriou a dm ? lebo mam cestu k optime tak by som skocila do optimy, ale kebyze je lacnejsi v teta drogerii v galerke tak by som isla potom tam, ale neviem ci sa oplati trepat z optimy do galerky

lochness

skus essence, ten je lacnejsi, ked ti nesadne predas ho :)) ja som si tak kupila tekuty clear&matt a dala som si ho iba raz ale bolo mi ho vidno na ksichte tak ho predam za 2 ecka :))

essence maju aj v niektorych mestach v Tescu a u nas v KE aj v drogerii Teta (Norma) v Galerke... a tusim aj niekde v lekarnach najdes radu Pure Skin

jankaaaaaaaaa

ja si idem dnes kupit ten essence, ale neviem ktory :D ale ten na problematicku plet asi nie, nemam az taku zlu plet a bojim sa zeby mi plet vysusoval. a zase neviem ci nemam skusit ten od catrice :D jooj. zas vidim ze v tej DMke miniem nepekne peniaze :D asi si kupim aj krem na tvar. skusali ste niekto tie kremy od balea?

sumsumienka

Ja som si penovy makeup od Essence kupila v piatok v lekarni. Volal sa tusim Pure Skin ci nejako tak. Je na problematicku plet so sklonom k vyrazkam, zanechava plet matnu. Stal 3,60€ a som s nim velmi spokojna. Naozaj plet zanechava taku ziarivu a taku jasnu, vyrazky sice uplne nezakryje, ale nemam pocit, zeby tvoril na pleti nejaku masku, nie je tazky, ani ho na tvari necitim.
Kupila som si ku nemu aj korektor za tu istu cenu, je naozaj dobry. A mozem povedat, ze ani po niekolkych hodinach som sa neleskla, plet som mala jemnucku ako detska prdelka. Super, odporucam. A to som predtym mala Normaderm a Aera Teint od Vichy, potom klinicky makeup od Dermacolu. Po tych som sa leskla uz po pol hodine. A za Vichy som dala 20+€.

katka_a

v dm-kach je novy stojan dekorativnej kozmetiky CATRICE , ktora je "sestra" essence , je sice trosku drahsia ale myslim ze aj viacej kvalitna - moj nazor . Pouzivala som penovy make-up od essence a myslela som , ze nic lepsie neexistuje , ale skusila som penovy od catrice , a je este o krok lepsi :) takze odporucam . je trocha drahsi ale myslim ze stoji nejak okolo 5-6 eur , ale stoji to zato :o)

blondula

smajliQa ... tak dat si na ksicht "conector" .... :DDDDD ja mam teraz kupeny od od Astor-Mattitude a som velmi spokojna.dokonca aj moja neter si z neho chodi odcvrkavat :DDDD uz ho v kupelke nenajde ....

katuša

baby, prosím, sú v drogerkach aj vzorky odtienov toho essence? lebo tiež som to obzerala, ale žiadne som nevidela a ja si asi odtien len tak netrafím