Penove makeupy

jankaaaaaaaaa

a aky pouzivas ten krem?
ja som si kupila balea krem hydratacny v takej ruzovej krabicke a je super. a ma aj SPF 10

lochness

hej, ja som s nim tiez spokojna, presne mam tu 04ku, tiez som sa trosku opalila na tvari (nechtiac, ja to moc nemusim :)) a bala som sa zeby to nebolo vidno ale v pohode, ziadny problem, nie je to tak silne kryci makeup aby robil velky rozdiel...

a s tym kremom je to fakt, ja som sa minule ponahlala a nedala som si podkladovy krem a som to hned olutovala, lebo sa mi porobili supinky na miestach kde sa mi hojili vyrazky lebo som tam mala porusenu pokozku, no dost naprd to vyzeralo :)) cize odvtedy uz len kremik pod to a je to v pohodicke :)

jankaaaaaaaaa

super je tten makeup fajne sa rozotiera, je taky jemny lahky a nevysusuje tak ako tie bezne penove makeupy, len treba pod neho hydratacny krem, lebo potom zvyraznuje kazdu vrasku a kazdy rozsireny por :D
len sa rychlo mina, a navyse som si kupila odtien 04, sice je to presne na moju bielu plet :D takze ani nevidno ze mam makeup, ale teraz ked je leto som sa trocha opalila a mam o nieco svetlejsiu plet ako ruky, ale kym sa ja nejako poriadne opalim tak dovtedy aj miniem cely makeup a kupim tmavsi :D

jankaaaaaaaaa

tiez mam zmiesanu plet tak uvidim. na podklad som si kupila hydratacny krem od baley a ma aj take miniaturne trblietky :D tak uvidime ako to dopadne ked sa budem licit. len mam pocit ze som si kupila dost svetly ten makeup :D ale nevadi mam bielu pokozku tak ci tak a ked to bude velmi bledy ten makeup tak si ho necham na zimu a teraz ked sa opalim , kupim tmavsi odtien :D

lochness

zmiesany, lica sice nemam nijako extra suche, skor normalne, ale T zona sa mi masti... cez den si celo a nos prepudrujem alebo zmatnim papierovymi obruskami, ale makeup celkom drzi :) davam si pod neho akurat essence moisturizer a navrch sem tam korektor na vyrazky... a teraz ked som sa odlicila pred spanim, riadny rozdiel vidim :D

lochness

tak dufam ze bude dobry :) ja som si svoj dala dnes okolo obeda a este stale ho mam na tvari, aj ked sa mi treba cez den prepudrovat, celkom pekne drzi dokym sa neodmachlim :))

Julianne

Ja s tym penovym dobru skusenost nemam, mala som od Maybelinne, ale strasne mi vysusal plet a robil supinky, to iste aj kamaratke (ja mam zmiesanu plet) je asi vhodny len na vyslovene mastnu plet, pripadne pouzit krem pod make-up...no ved vyskusaj, za to nic nedas :)