Filtrovanie vody z vodovodu

Príspevok v téme: Filtrovanie vody z vodovodu
krtko-lampa

Ja osobne pijem iba vodu z vodovodu a preto sa Vas chcem opytat, co si myslite o filtrovani vody ? Je to prospesne, alebo su to iba vyhodene peniaze za filtre. Nasiel som teraz filtre BRITA, tak nad tym uvazujem. Su najlepsie ? Je daco lepsie ? Vase skusenosti ?

Ďakujem za všetky odpovede k TEME !!! Neodbacajte od temy prosím ;) ...

krtko-lampa

Ano lost to je ono len s jednym rozdielom, ze je to slovensky dovozca, cize je to totalne predrazene + nizky vykon 0.7litra/hodina. Cize ak sa ti nechce nechavat prachy nejakemu dovozcovi tak si to objednaj ako ja.

krtko-lampa

Inac doteraz som nepochopil co je to tam na konci za filter, ale neva. Ak niekto viete co je to za filter tak mi napiste, nech som mudrejsi.

krtko-lampa

Urobil som pokus ;):

5 ludom som dal kazdemu 2hrnceky vody, 2 hrnceky caju, 2 hrnceky kavy. Mali povedat ktore je lepsie. Vsetci oznacili aj vodu aj caj aj kavu z destilovanej vody ako lepsiu. Samozrejme caj bol v sacku cize ziaden rozdiel, kava presne 2 lyzice kavy, 2 lyzice cukru na gram som to vazil.

Dal som dokonca na vyber kocurobi a psovi :D obaja si vybrali destilovanu vodu.

Ten caj s takouto vodou chuti ako z 5* hotela lebo oni v tych strojoch asi maju daco na upravu vody.

Netreba byt ani "gurman" to aj "debil" vidi, citi a chuti mu to inac.

Inac nenahovaram na destilovanie, mozno aj to RO je dobra vec, len to som este neskusal ;) iba skusim.

krtko-lampa

Destilator vody sa neinstaluje. To len zapnes na 3 hodky a mas 4 litre vody. Ale este kupim aj RO a nainstalujem do sprchy. Aka bude voda aj z toho ;) ci taka fajna ak nie tak aspon sa budem kupat v lepsej :D nemam co stratit :) ...