Filtrovanie vody z vodovodu

Príspevok v téme: Filtrovanie vody z vodovodu
krtko-lampa

Ja osobne pijem iba vodu z vodovodu a preto sa Vas chcem opytat, co si myslite o filtrovani vody ? Je to prospesne, alebo su to iba vyhodene peniaze za filtre. Nasiel som teraz filtre BRITA, tak nad tym uvazujem. Su najlepsie ? Je daco lepsie ? Vase skusenosti ?

Ďakujem za všetky odpovede k TEME !!! Neodbacajte od temy prosím ;) ...

Petaaaa

plne suhlasim s fedorom s...precitajte si ten clanok, aspon to tu nemusim vypisovat ja, je tam presne to, co som mala na mysli..taktiez som sa o tom bavila s viacerymi ludmi, je lepsie pit vodu z vodovodu neupravovanu...

fedor.s

nepocuvajte krtko-lampu, ak nechcete skoncit zle - odporucam najprv nieco nastudovat o danej teme a nenaletiet hned prvemu trulovi na internete: cs.wikipedia.org

krtko asi chybal na hodinach biologie aj chemie, ak sa to vobec niekedy ucil :(

BJ

JJ, napriek vsetkemu ociernovaniu z roznych stran, je destilovana voda, ci uz z RO alebo destilatora, lepsia aj po chuti aj po zdravi, nez vsetky ostatne druhy vody. Voda z vodovodu aj zalezi, odkial si, niekde tecie dost kvalitna, inde horsie.
Inak uz z filtru Brita chuti omnoho lepsie, cize verim, ze pit RO musi byt uplny pozitok. :-)
Cim menej mineralov vo vode, tym lepsie pre telo.

excell

krtko-lampa "Vyska je cca 50cm. Kruh uhlopriecka cca. 25cm." Kruh nemá uhly a teda nemôže mať uhlopriečku, jedine priemer :-)))

davoo

Daň sa platí od 22 euro a clo od 150 vyššie.
Tak sa moc nečuduj, že ti to zdržiavali na colnici. Bez potvrdenia ti nič nevydajú, tak to chodí. Inak lost naštuduj si čo je marža :). Myslím si, že je jedno či si to budeš objednávať sám alebo dvaja. Vychádza to rovnako. Tiež sa chystám si to na budúci mesiac kúpiť. Vodu už pijem cca 6 rok, síce žumpa z vodovodu, ale stále lepšie ako cola.

lost

jasne ja som tiez vyznavac ze SVK kvazipodnikatelovi co to len dovezie a preda s 500% marzou nedam ani cent..

ale posledne ma nastvali colnici, ked chceli za par triciek dane.. 20% na com som stratil CAS a cca 24eur

nechce to este niekto, a postovne budeme mat za 1/x :)

krtko-lampa

Cinan mi to poslal za 6 dni z ciny a sprosti slovenski colnici mi to zadrziavali asi 10 dni a napisali mi 5 urgentnych dopisov, ze im mam poslat detaily transakcie z paypallu. A vys***li mi 26euro clo. Ale aj tak 123+26euro = cca. 150 euro. Slovenski dovozcovia si pytaju od 250 euro za typy ktore maju nizke vykony (stare).