kalanetika

klifon

kiky, cvicim doma, pretoze nic take sa v nasom okoli necvici.
Aj kalanetika je dobra, ale toto mi viac pomaha na chrbticu.Podla mojho nazoru tieto cviky menej zatazuju chrbat ako tradicne rychle brusaky

ewka

odporucam kalanetiku cvicim to uz tri tyzden kazdy den odporucam aj superkalanetiku kde jeden pohyb je 20 krat ucinejsi ako v kalanetike vidim ubytok na bruchu zadku ale este stale to nieje ono.drzim packy

fraisee

hmm, kalanetika, zajtra sa chystam na prvu hodinu, len sa mi zda az priliz podozrive ako pri tom kazdy hned chudne.. tomu moc neverim, ale vyskusam

klifon

Cvicila som aj kalanetiku, ale teraz cvicim pilates a citim sa perfektne a vidno to aj na postavicke, pretoze za 3 tyzdne som z bruska stratila 3 cm a nohavice mi plantaju aj na nohach. Nie som velmi tucna,pravidelne sportujem, ale po porodoch som potrebovala nieco so sebou urobit. Dolezite je nevzdavat sa.

bubinka

AHOJTE, ja chodim cvicit kalanetiku do miestneho kulturneho centra na skolsku ulicu v ba, trva to hodinu a pol, vzdy v piatok, cvici sa na karimatkach, pri hudbe, hra enya :) a minule instruktorka doniesl aj tibetsku misku a virila energiu, bolo to zaujimave, ale je to dost namahave cvicenie, pre mna najma na brucho..a uspavajuce...:)