zivot v anglicku

fifi445

tak nahovorili ste a skusim to, hadam si tam s dakym budem rozumiet a neostanem celkom sama,len sa bojim tej anglictiny :-/

jankaaaaaaaaa

ono je tazko hladat pracu tu zo slovvenska, najlepsie je prist priamo tam a hladat pracu rovno tam, pytat sa rovno v obchodoch alebo kde chces pracovat, citat noviny atd :)

smajliQa

ja idem robit do niecoho takeho ako je TESCO...do skladu....
no pekne, tak ale dufam ze si sa aspon najedla :D:D:D:D inak vela stastia na skuske...
presne aj toto, ked aj vyskusat a nepodari sa, apson nebudes lutovat...

fifi445

vies co,ucila som sa na skuku a popritom kraja chlieb...tak som bola aj nervozna aj hladna a noz ostry :D presne aj ja, lebo ked clovek nevyskusa tak ptm bude lutovat do konca zivota a ak sa neco nezadari,tak treba skusat inac, a hlavne clovek sa uci z vlastnych chyb,tak sa netreba bat ani toho :)
....a este taka otazka... si pisala ze ides robit do baliarne,ci kde presne (sorry uz si nepamatam), a to je v londyne priamo? lebo co som pozerala take ze balenie kadecoho alebo v tych supermarketoch,tak ponukaju len mimo v inych mestach (ani enviem uz presne ze kde).

fifi445

no to este neviem,chcela cez prazdniny po skuskach kedze po strednej som sa nedostala von,tak som sla na vysku... ale rozmyslam, aj tak,ze teraz iekedy,bud koncom jula+aug.+sept., alebo by som prerusila skolu na rok a ptm dakedy v septembri,ked sa brigadnici vratia domov a bude viac prace (zevraj). a ak by sa mi akoze velmi-velmi zapacil zivot vonku a mala by som sa lepsie ako tu doma,tak by som bola schopna nechat skolu,kedze poznam 1 babu, kt. chodila na strednu kde ja (je o dost starsia) a isla hned pracovat do UK a teraz tam studuje na vyske a ze s ma dobre :)

fifi445

smajliQa dakujem :) tiez tu agenturu chvalili,lebo uz 1 znamy bol a co pisali,ze ubytko je houseshare spolu s 6-10 ludmi tak sa nebojim,ze budem sama,len ten pocit,ze ides zo slovenska a nemas pri sebe kamaratku alebo aspon priatela, s kt. by ste siu pomahali ak daco, btw. ked som si citala tvoje prispevky tak som si myslela,ze somt o pisala ja, aj stym ze nechavas priatela doma, ze je to tvoj sen a vsetko ine :)

sweater

ked sa taku dobu nenasiel nikto, kto by siel s tebou, chod sama, ked sa nepodari, vratis sa domov :-), aj ja by som siel na vlastnu past ked by nikto so mnou nesiel