Koho z tohto fora mate najradsej?

uhlie

Ja napriklad vyslovene nemam rad ludi, ktori svoje drobne kozmeticke problemy s vyzorom povysuju nad vaznejsie zdravotne problemy a zahlcuju nimi toto forum. Totiz clovek, ktory hlada serioznu radu pre svoj zdravotny problem, ktory navstivi toto forum a zbada, ze sa tu diskutuje jogurt na obed a salat na veceru, alebo riasenka, ci neverny manzel, tak hned vie, ze na skutocny zdravotny problem tu radu nenajde. Aj ked nie som zloprajny, zelam administratorovi , aby raz zazil skutocny zdravotny problem a stretol sa s podobnou ignoranciou, aka panuje tu na fore voci ludom, ktori skutocne potrebuju radu a hlupe temy ich odradia od navstevy tejto stranky, alebo zalozenia temy. Nakoniec aj tak asi kazdy dostane to, co mu patri.

Jooe Ker

napisem len skalnych :
ta3, lost, ShaulaThalit, AdamKrt, jajka001_ ,Laurina22 ,swistica- sebavedomie figuruje na prvych prieckach vlastnosti ,ktore povazujem za naj ......aj uhlie pokial nekvaka o ženach a ..........je tu vela, prevela super ludi takze ,tak

GiovanniX

neda sa to tak napisat,ze koho najradsej,ale skor by som napisal,ze koho prispevky ma zaujimaju,su to asi lost,adamkrt...

ShaulaThalit

ó môj bože, od radosti sa tu, že ste niekoho obľúbeným používateľom, nezačnite ešte len párovať, to by bolo velice zlé :-D

Slobodna

ooo lost díky, som ani netušila, že ma takto vnímaš. Ľudia nemajú radi úprimnosť a ja osobne nepíšem príspevky preto, aby som bola tu obľúbená, čo ani nie som :))
...tiež ťa mám rada !-) aj keď ma niekedy šílene serieš :))