Žaludočné problémy?

Príspevok v téme: Žaludočné problémy?
Ajka270

Ahojte, chcela by som sa spýtať. Mávam nevoľnosti, ale vraciať som nikdy nebola pretože to do takých stavov nikdy nepríde. Hocičo zjem, aj malé sústo, cítim sa plná. Prednedávnom som mala zápchu a teraz mávam stolicu pravidelnú.
Sú na to neaké čaje, alebo poprípade lieky??
Ísť k lekárovi je moja posledná možnosť pretože nerada chodím k lekárom.

Ďakujem za odpoveď :)

Genesis

inak nechapem sice ako je to mozne ale mne na tie moje zaludocne problemy pomaha trocha piva po jedle napr dva deci

Genesis

no ja mam uplne to iste ako ty akurat neviem prist na to na co mam intoleranciu ... pravdepodobne na vajecny bielok lenze problem je ze neviem kde sa to da zmerat ... alergolog robi len alergiu ... lenze ja nemam alergicky prejav ako ze sa vyhadzem alebo podobne .. mam z toho len zaludocne problemy uplne rovnake ako mas ty.

a na to mlieko mas intoleranciu na laktozu alebo alergiu na bielkovinu kravskeho mlieka ?

Genesis

prosim ta kde ti spravili alergiu na to vsetko ?

mne gastroenterolog urobil len alergiu a intoleranciu na mlieko, soju, gluten a laktozu a ostatne uz nevysetroval vobec

joni_

ja nemozem jest vajicka, rajciny, arasidy a hlavne mlieko, po mlieku je mi hrozne - nevolnosti, ale nezvraciam, len mi je strasne tazko aj 3 dni, a reflux je o tom, ze sa obsah zaludka vracia do pazeraka co sposobuje palenie, u mna teda nejak vyrazne palenie nikdy nebolo ale skor pocit ze mam zaludok az v krku a pocit na zvracanie, trebars si vtedy nemozem lahnut je mi lepsie ked sedim
samozrejme nemusis mat ten isty problem, len ma to tak napadlo, je aj vela inych moznosti, asi by to chcelo vysetrit

elsa5.5

možno to je nepravidelná strava,stres,alebo ked berieš nejaké lieky chod aspoň do lekárne sú rôzne vitamínové doplnky stravy ja mám teraz nutrilon B a konečne mám trávenie opäť normálne:)

joni_

presne tento problem mavam aj ja, nakoniec to chcelo lekara, zistili mi potravinovu alergiu a reflux, preto tie pocity na zvracanie ale tiez som nikdy nezvracala, nasadili mi lieky a je to lepsie, prirodne veci mne nepomahali, myslim caje