Žaludočné problémy?

Príspevok v téme: Žaludočné problémy?
Ajka270

Ahojte, chcela by som sa spýtať. Mávam nevoľnosti, ale vraciať som nikdy nebola pretože to do takých stavov nikdy nepríde. Hocičo zjem, aj malé sústo, cítim sa plná. Prednedávnom som mala zápchu a teraz mávam stolicu pravidelnú.
Sú na to neaké čaje, alebo poprípade lieky??
Ísť k lekárovi je moja posledná možnosť pretože nerada chodím k lekárom.

Ďakujem za odpoveď :)

KlaraMim

Skus si odsledovat, ci to mas len pri urcitych jedlach, mliecne vyrobky, mucne jedla, ci nemas nahodou intoleranciu na laktozu alebo lepok. Mne sa svojimi zlymi stravovacimi navykmi zamladi podarilo dodrbkat si zaludok, ale uz je to omnoho lepsie, ale ked napr. 2 dni po sebe zanedbam stravu a jem len tak co pride, tak to ma katastrofalne nasledky. najlepsie je brat z casu na cas probiotika a trochu sa to upravi. Jeden cas som bez nich nemohla vobec fungovat, pomohli velmi. osvedcili sa mi bioproton forte. A teraz som v lekarni dostala aj mily darcek na leto - termosacok, nech sa mi nepokazia :) no...este to leto by mohlo prist! :)

2bodka

www.zdravie.efekt.sk

- klikni si hore na "choroby" a hladaj zaludocne problemy. Ja som mala problemy zaludocne a pomohol mi kamilkovy caj. Ja mam ale skor nedostatok zaludocnej kyseliny, niektori ludia maju problemy s nadbytkom.. (na zaludok je aj matovy caj atd.) treba vy-googlit :)

Treba si kupit aj dobre probiotikum

(RNG v tomto urcite poradi aj mozno nieco ucinnejsie ako caje...)

a ked to neprejde, tak potom jedine lekar :)

19Martina

Zdravím ...mám dlhoročné skusenosti s nevolnostou a žaludočními problémami .
Najučinejšie podla mna je piť minerálku Fatru - je určená na žaludočne problémy a odporučil mi ju aj lekár , probiotikum a nečo na uríchlenitrávenia - motilium lingval , alebo nejaké kvapky - daju sa kupiť aj prírodné , čaje npr. métovi alebo žaludočný , a jest malé porcie a častejšie , tak isto aj piť malo a častejše ...

joni_

Ajka na tvojom mieste by som asi zasla k lekarovi. Takto tazko zistis v com je tvoj problem. Mozes sa skusit liecit aj prirodnymi vecami, nemusis hned brat chemicke lieky ak nechces, ale je treba vediet diagnozu, aby si vedela co vlastne potrebujes liecit...

Genesis

ale to ci je to intolerancia to je len moj odhad .. kludne sa mozem mylit .. kludne to moze byt nejaka bakteria alebo hoc co ine ... priroda ma totiz velku paletu veci ako cloveku zneprijemnit zivot

joni_

Genesisi este k tej alergii - nemusi sa prajvit len na kozi, prejavom alergie na potraviny mozu byt aj zaludocne alebo crevne problemy, to mi povedala moja alergologicka

Genesis

jj prekaza mi obidvoje ... tabletky od lekara som poslusne papal a vysledok nulovy

rady od suplementovych guru som tiez skusal a vysledok nulovy

podla mna je to intolerancia a jedina moznost je vylucit danu potravinu len co je najtazsie ze tu potravinu alebo subor potravin je mrte tazke najst pretoze efekt intolerancie je strasne opozdeni a pretrvava aj niekolko dni a lekar ti to jednoducho nezisti

Ajka270

no to vieš, keď mi je nevoľno, psychika tak pracuje že normálne mám pocit že som tehotná :( brucho naduté, nevoľnosť a toto je to najhoršie na všetkom :(

Ajka270

no to vieš, keď mi je nevoľno, psychika tak pracuje že normálne mám pocit že som tehotná :( brucho naduté, nevoľnosť a toto je to najhoršie na všetkom :(