Žaludočné problémy?

Príspevok v téme: Žaludočné problémy?
Ajka270

Ahojte, chcela by som sa spýtať. Mávam nevoľnosti, ale vraciať som nikdy nebola pretože to do takých stavov nikdy nepríde. Hocičo zjem, aj malé sústo, cítim sa plná. Prednedávnom som mala zápchu a teraz mávam stolicu pravidelnú.
Sú na to neaké čaje, alebo poprípade lieky??
Ísť k lekárovi je moja posledná možnosť pretože nerada chodím k lekárom.

Ďakujem za odpoveď :)

Genesis

no ja ti popisem moje problemy ...

1. pocit nafuknutia .. ako ked si potrebujes grgnut ale nemozes
2. sem tam problem s pregltanim
3. problem sa dodychnut - nie ako astma ale ako keby si mala zaludok tak velky ze ti nedovoli sa normalne nadychnut

joni_

Genesis no neviem ako daleko zajdes so svojou teoriou, ani mne to nie je zrovna prijemne davat do seba tabletky, ale mam prezivat zivot neustale s problemami, tak radsej hodim do seba tabletku a mozem prezit krasny den... je to vec nazoru... teraz neriesim ci je to tabletka chemicka alebo prirodne doplnky ako radi RNG, mam dojem ze tebe prekaza obidvoje

Ajka270

aaa vy čo ste mali tie problémy, nemali ste nafúknuté brucho alebo problémy s dýchaním? ja neviem ale cítim sa, ako by som pribrala, teda vidím to že som pribrala, no skôr nafúkla :(

Ajka270

aaa vy čo ste mali tie problémy, nemali ste nafúknuté brucho alebo problémy s dýchaním? ja neviem ale cítim sa, ako by som pribrala, teda vidím to že som pribrala, no skôr nafúkla :(

Ajka270

aaa vy čo ste mali tie problémy, nemali ste nafúknuté brucho alebo problémy s dýchaním? ja neviem ale cítim sa, ako by som pribrala, teda vidím to že som pribrala, no skôr nafúkla :(

Genesis

presne o tom hovorim :) .. jedneho dna sa zobudime hodime do seba 172 piluliek aby sme mohli pozit par hodin a potom si dame 173 piluliek :) ... uzasny zivot na tejto planete :) ... este ze netrva vecne bo to by ma naozaj zabilo ;)

RNG

Enzymov je hromada, nie len pankreolan.
A samotny pankreolan obsahuje len 220 mg pankreatinu, co je primala uboha davka na ucinnt
Moje lekarske zdroje odporucaju mnohonasobne viac, povedzme 4 az 8 gramov zivocisneho pankreatinu.
Ale to nie je odpoved na vsetky mozne zamorenia, na to treba rozne ine enzymi, nie len pancreatie ale aj rozne rastlinne, fungalne a bakterialne.

Genesis

enzymy som skusal pankreolan .. efekt nulovy

doplnanie kyselin nemam ako ... okrem toho ja som palica :) .. aj keby som mal cukrovku radsej zomriem ako si pichnut inzulin ... tak isto radsej umriem ako by som mal byt zavysly na nejakych liekoch alebo suplementoch ... ked sa toto telo neviem vysporiadat so zivotom na tejto planete nech radsej umrie .. horsie by bolo splodit potomka ktory by sa potom trapil rovnako ako ja a mal nabeh na vsetky svinstva co si priroda vymysli

jedine co som ochotny urobit je omedzit niektore potraviny na ktore mam intoleranciu ale aj to mi je hlboko proti srsti pretoze ked to takto pojde dalej tak budeme moct jest len specialne upravenu antilalergicku stravu a bez liekov sa nam nepodari stravit ani rozok

RNG

Pri nedostatku kyselin alebo akychkolvek specifickych enzymov sa telo postupne zamoruje az na to zacne reagovat alergiami.Najprv to mozu byt len pocity tazoby, neskor sa to moze vystupnovat az do roznych vonkajsich prejavov.
Ako vsetko v tele neziaduce, pomozu to odstranit prislusne enzymi, pripadne aj doplnok jodu, ktory sa podiela na vyrobe roznych enzymov v tele.