Nik ma nema rad. Problem vo mne?

Príspevok v téme: Nik ma nema rad. Problem vo mne?
usula

Mam pocit ze ma nik nema rad .Ked som bola dieta tak som trpela tym ze ma sikanovali (koli vlasom a peham).Neskor sa to zmenilo .Prestali ma sikanovat.Neskor som aj prestala mat pocit ze som skareda len mi ostal jeden defecit , Strasne sa podcenujem .Stale mam pocit ze preco by mali mat radi prave mna, preco by tam chceli prave mna ked maju kopu lepsich ,preco ja ked su ini .A mam pocit ze ma nik nema rad :( ze vsetci ma oovaraju a pod.myslite ze sa stym da nieco robit?psycholog??Dakujem.

jajka001_

takmer vsetci maju nejake neprijemne zazitky z detstva a mensiu sebadoveru. musis na sebe popracovat, aby sa ti dvihla. neizoluj sa lebo si myslis ze ta nemaju radi. ludia ktorych spoznas, nemaju na teba ziadny nazor kym si ho neutvoria na zaklade tvojho spravania. deti sa smeju z hluposti, z vyzoru, z odlisnosti. ale uz nie si dieta aj ludia okolo teba su - vacsinou - vyzretejsi. tak sa neboj, venuj sa tomu co ta bavi, si taka ako ostatni. mas pehy a rysave vlasy? mne sa taki ludia pacia. precitaj si Annu zo Zeleneho domu,ak si este necitala :)

majulinka

preco si to myslis? povedal ti niekto, ze ta nema rad, ze s tebou nechce nic mat? najskor je to len tvoja predstava. a keby to tak aj naozaj bolo, musis sa nejako naucit kaslat na nazory ostatnych,na to, co si myslia. tiez som s tym mala problem, ale nejako som sa postupne naucila, ze ich mam vies kde (teda ked ide o nieco, co by ma mohlo deptat)

Genesis

urcite to ze sa podcenujes neni dovod toho ze ta nikto nema rad :)

poznam ludi co sa podcenuju a pritom ich ostatni maju radi :)

taktiez som mal dvoch spoluziakov ktory takmer nic nepovedali mozno tak 5 slov za 12 hodin a predsa boli v kolektive oblubeni :)

ale k psychologovi kludne chod :) ale rozhodne nie k psychiatrovi