Nik ma nema rad. Problem vo mne?

Príspevok v téme: Nik ma nema rad. Problem vo mne?
usula

Mam pocit ze ma nik nema rad .Ked som bola dieta tak som trpela tym ze ma sikanovali (koli vlasom a peham).Neskor sa to zmenilo .Prestali ma sikanovat.Neskor som aj prestala mat pocit ze som skareda len mi ostal jeden defecit , Strasne sa podcenujem .Stale mam pocit ze preco by mali mat radi prave mna, preco by tam chceli prave mna ked maju kopu lepsich ,preco ja ked su ini .A mam pocit ze ma nik nema rad :( ze vsetci ma oovaraju a pod.myslite ze sa stym da nieco robit?psycholog??Dakujem.

ABRhpositie

problem je v tebe,lebo ty sa tak vnímaš,ak by si mala inú psychiku tak to tak nevnímaš.aKO vnímaš závisí od tvojej psychike nie zovnajšku.

Všetko závisí od toho ako má človek nastavenú psychiku,teda povahu,nie ako vyzeráš.

DOLEžITé JE AKá SI NIE AKO VYZERáš,VšIMLA SOM SI.

0mega

ani mna nikto nema rad :D

pretoze som krajsi ako kazdy, sikovnejsi ako kazdy, mam viac titulov kao kazdy, atd..

ja to beriem ako "zavist-o-meter"

tj. cim viac ma nenavidia (nemaju radi), tym lepsie na tom som.. je to priamo umerne? urcite.

ked ma nema 5 ludi rado, tak som cennejsi ako tych 5 ludi, (cize defacto nozem mat cenu 0Sk s DPH - presne taku isto cenu, ako maju ti 5 ludia dokopy, chacha, 5*0 = 0 :D )

usula

Moze bytt ze chcem byt stedobodom pozornosti a tym ide ostatnym na nervy.. :( Na hociktorej akcii ked sa ocitnem tak mam pocit ze tam nemam co robit :(

katka...

Je to len tvoja lahostajnost voci ostatnym ludom. Neskor sa naozaj moze stat, ze ta uz nikto nezavola a budes sediet sama doma.

katka...

Tak to mas iny problem a nie, ze ta nemaju radi. Inak by ta nevolali. Tak sa slub len na jednu akciu a ak mas byt nahodou na dvoch, tak zdvihni telefon a zavolaj, ze neprides. To je taky problem?

usula

ved nie denne.. ale stane sa ze sa mam ocitnut nazar niekde na dvoch miestach a nejde to proste.Alebo niekomu slubim ze snim pojdem von a nejdem lebo idem niekde inde. Asi ano .Ja som rada stredobodom pozornosti ..a potom svojim spravanim vela ludi stvem?

katka...

Pises, ze ta nikto nema rad a pritom ta volaju na 2, 3 akcie denne. Podla mna cloveka ktoreho nemaju radi, nikto nikde nevola. Nechces ty byt len vsade stredobodom pozornosti?

usula

tak neviem ci je tu niekto koho volaju aj tam kde niesom ja.ale myslim ze uricte je tu krjasia baba . vzdy je niekto krajsi .a tak nehovorim ze 2,3 akcie ale tak slubim aj to co neviem vopred dodrzat. Ja len chcem aby som ludia citili v mojej pritomnosti dobre.

sway.

Na mna posobis ako rozmaznane decko,ktore sa dozaduje este vacsej pozornosti. Ved z toho co pises,to nevyzera,ze nemas kamaratov..(konkretne: 2,3 akcie v jeden den a nerobi ti problem sa neozvat,ze neprides).Je u vas v dedine nejaka krajsia kamoska?Ktoru volaju aj na akcie,na ktore ty pozvana nie si?