Viete niečo o ionizácii vzduchu?

Marek Kriška

Moja posledná rekcia na pavel k., máte protokoli o vižarovaní laserovej tlačiarne ak ju napríklad máte, televízora, elektr. vedenia pred domom, alebo blokom, používate mobil. telefón, jete jedlo z mikrov. rúry? Ak áno tak ste podľa toho čo ste tu popísal sebevrah.

Marek Kriška

Pozri te sa ja nebudem riešiť reklamné a marketingové nuansi v stavbe vety. Nebudte malí a otvorte oči. Všetká reklama sa robý tak trochu polovične. Neuvedie sa to čo je nedostatočné vyzdvihne sa to dobré. Na českej stránke nieje napísané že ide o milion Bionicov. Chápe sa to že milion ionizátorov.
To ale nieje podstatné. Tu je link na protokol, pozrite si predovšetkým 3stranu, kde sa píše že nebolo možné ani namerať množstvo ozónu, nakoľko bolo nižžie ako citlivosť prístroja, ktorá je 10násobne vyššia ako je povolená norma. Takže nehádžte všetko do jedného vreca. Je veľa výrobcov, veľa dodávateľov, či už ionizátorov, alebo televíz. a podobne. Nie každý podniká z úmislom nahrabať a pomne potopa. Preto čakám od Vás satisfakciu.

www.2mteam.sk

ajja

Tak tato diskusia neni podla mojho gusta. Isto vyvoj ide dopredu, 5 rokov je v technike vela. Marek, zle si si vysvetlil moju vetu. To slovo ALE malo byt doplnene slovom ASPON. Fakt som ta kcela pochvalit, ze si ionizaciu nastudoval. To ma predajca urcite ovladat. Pekny den

pavel k.

Otazka na pana Krisku:

Kdyz se na strankach bionic.cz pise o milionu spokojenych zakazniku v USA, je toto tvrzeni lzive ? Nebo lzete Vy ?Podle vas se totiz v USA neprodava a presto je tam milion spokojenych zakazniku s Bionicem ? Nabizi se dve moznosti - bud lzete Vy, kdyz tvrdite ze se tam neprodava, nebo lzou oficialni CZ stranky ? Zajimalo by mne kdo tedy lze - a ted nechci primo obvinovat Vas.

Marek Kriška

A ešte jedna vec, ak ma ešte raz označíte za klamára a podvodníka, tak to budeme riešiť ináč. Pošlite mi Vaše plne meno a adresu na mail a môžme sa porozprávať ako chlap s chlapom z očí do očí.

Marek Kriška

Ide o ionizátory podobnej konštrukcie, vžiadnom prípade nejde o BIONIC ani o ten istý typ prístroja pod inov značkou. Ešte raz upozorňujem že ide o veľmi starú informáciu cca 5-6rokov. Ak ste si taký istý že BIONIC prekračuje povolené hodnoty koncentrácie ozónu, tak by ma zaujímalo odkial máte tieto informácie. Meral ste to. Máte v rukách výstupy meraní zo zdravotného ústavu.
Ešte vydržte a pom tu dam link na náš protokol. Klamár ste vy nakoľko osočujete bez akích koľvek relevantných dôkazov na základe niekde započutého šumu.

pavel k.

Zárukou nejvyšší kvality je přes 1.000.000 prodaných přístrojů v USA.

Zárukou nejlepší ceny je 3800 Kč, které ušetříte při nákupu u nás
(v USA tyto přístroje stojí nejméně 289 $USD což je kolem 7200 Kč).

Toto se pise na strankach bionic.cz

Tak pane Kriska, prodava se Bionic jen v CZ a SK, kdyz v USA je milion "spokojenych" zakazniku s Bionicem ? Je videt ze lzete. Jste tedy lhar a mozna i podvodnik ?

pavel k.

Maly dodatek - nejsem od konkurence, nic nenabizim nic z toho nemam - na rozdil od Vas. A myslim si ze lidi zde by meli byt informovani. Ano, v USA neslo o Bionic, ten Vas pristroj tam mel jiny nazev :-)

Marek Kriška

Len pre zaujímavoť podobná kampaň prebehla už asi pred 2-3 mesiacmi aj v ČR. Nuž napísať niečo anonimne na fóre je ozaj ľahké, len to tak mať čím podložiť. však.