Viete niečo o ionizácii vzduchu?

lienka 7

Moja malá dcérka trpí dosť často buď zápalom priedušiek, alebo priedušnice alebo na dráždivý kašel. S manželom sme už skúsili takmer všetko. Ostalo nám v zálohe soľná lamúa (jasnačka tá kvalitnejšia), práčka vzduchu alebo zvlhčovač vzduchu. Lenže nevieme, prečo sa máme rozhodnúť...je to veľká dilema a zatiaľ nám nikto nevie poradiť. Bývame v rodinnom domčeku a vlhkosť je tam taká akurátna,pretože drvivú väčšinu kúrime do kozuba (čiže žiadne ústredné suché kúrenie). Skúste nám prosím niekto poradiť...našej malej už nezaberajú ani lieky, ani sirupy, ani kvapky, ani anitibotiká, už ani detský lekár si nevie dať rady...v soľnej jaskyni sa dcérka neuveriteľne bojí, tak ju nechceme ešte viac stresovať.Ale s manželom sme už unavení a pohľad na dvojročné dieťatko, ktoré sa trápi zahlieneným kašlom je viac ako zdrvujúci. Všetkým ďakujem za rady.

robo

Na www.conrad.sk kupite ionizator za 2000,- Sk co je o dost menej ako bionic. Ziadnu dramaticku zmenu som v byte po jeho zapnuti nepocitil, avsak ani netrpim ziadnymi neduhmi, ale je fakt ze z neho prudi celkom cerstvy luft ked som pri nom. Neviem teda ani ci odporucit, ani ci neodporucit.

lienka 7

Dobrý deň. Potrebovala by som vedieť, či sa tu dnes niekde nachádza Permoník. Súrne potrebujem radu...Ďakujem.

maro

Takýchto nastrčených,anonymných uživateľov schovávajúcich sa neaké priblblé nicki milujem.A ty si jeden z nich.Ja si nedovolím tvrdiť, že ty si ten permoník aj ked vsetko tomu nasvedčuje... Tak prosím ťa nechaj si tie primitívne obvinenia a choď sa ukľudniť do soľnej jaskyne.Prišielsom na toto fórum dozvedieť sa niečo viac o ionizácii a ionizátoroch všeobecne , lebo dovtedy som nikde nič nenašiel.Našťastie ma oslovilo a poradilo mi viac ľudí na mail a už čo to som sa dozvedel.Ale príspevky Tvojho typu si nechaj na vysedávanie pri pive...

ixo

maro a cha-cha-cha musel som sa zasmiať ale permoník má pravdu a nevie či s kriškom niesi jeden,je na ňom ači pošle alebo nie to sa aj ja som zvedavý.

maro

For: Permoník.
Pán Permoník!Bol ste už upozornený aby ste sa vyjadroval k téme, tak ja vás poprosím o to isté ok?

maro

V sekcii sponzorované produkty je aj ten BIONIC!Tak sa tam mrknite a dozviete sa viac o ionizácií vzduchu...Majte sa...

permoník

marek kriška ešte stále som nedostal meil s výsledkami meraní v tej SJ,no a ak ho nemáte a spolupodieľate sa na predaji,tak Vás považujem za neseriózneho človeka.

Andrej

Pani - Permonik, Kriska...
nejedem robit sudcu a ani studovat kto a co povedal(napisal).
.
Len Vas ziadam, aby ste sa kazdy vyjadrovali len k teme takym sposobom, aby to nevyzeralo alebo nebol spor ci hadka o tom co je lepsie, horsie. Myslim, ze tym sa nepomoze nikomu. Toto forum nie je nato urcene. Kazdy nech si kazdy citatel utvori nazor sam.
.
Dakujem za pochopenie :)