POtlač na uterák?????

Príspevok v téme: POtlač na uterák?????
emmilly21

ahojte, prosim poradte...priatel bude mat 25 a chcela by som mu dat nejaky vynimocny darcek...jazdi na kamione a chcel by uterak s potalcou kamionu alebo niecoho pekneho, nechcem mu dat takyto darcek, ale rozmyslala som ze si zrobim nejake pekne eroticke podotykam mierne eroticke foto a dam mu to spravit ako potlac na uterak...myslim ze to robia...nemate s tym niekto skusenost co to stoji???

fralina

Len aby mu nebolo proti srsti, kto ti to foto robil...Ja by som sa odfotila sama, ked uz a nechodila si taketo fota davat potlacit niekam...25 rocny je nadrzany tak ci tak, nepotrebuje taketo fota este. Ked vyplytves vsetkymi napadmi teraz, o par rokov budete znudeny par.

ivka2

ano viem si to predstavit , ze kde asi,ale najprv skusim v MI, moj uz ma aj tak po narodkach , no ale na vianoce by to bol pekny darcek:)

emmilly21

sunny moj priatel ma zjtra tiez meniny a vies co mu kupim? paku zamykaciu na volant? tvoj nema auto? nechcela by si mu to tiez dat? podla mna ucelne, a myslim ze nai nie drahe...myslim ze do 500 sa zmestim

emmilly21

jj tesim sa ze vas zaujala tema...normalne sa tesim aj tomu ze to hodnotite kladne...:-)a ivka odkuial si? myslim ze ked to robia v ke v kodaku tak aj vo svojich pobockach v inych mestach by to mali robit nemylsite???

emmilly21

on ma narodky 10.4...takze mam este dost casu...ale dam vedietl...len niekedy mrknite...alebo zalozim novu temu...pre teba osobne...hi sunny

ivka2

no moze to byt perfektny darcek...aj ja by som darovala svojmu drahemu take nieco, len tolko ze u nas take nieco asi nerobia...