POtlač na uterák?????

Príspevok v téme: POtlač na uterák?????
emmilly21

ahojte, prosim poradte...priatel bude mat 25 a chcela by som mu dat nejaky vynimocny darcek...jazdi na kamione a chcel by uterak s potalcou kamionu alebo niecoho pekneho, nechcem mu dat takyto darcek, ale rozmyslala som ze si zrobim nejake pekne eroticke podotykam mierne eroticke foto a dam mu to spravit ako potlac na uterak...myslim ze to robia...nemate s tym niekto skusenost co to stoji???

katika88

emmilly21 kde si dala urobit taky super hrncek?Moj priatel bude mat za par dni narodky a to by sa mi pacilo, taky originalny dar mu dat.

emmilly21

no ved moju fotku sunny tak mierne eroticku...si chce dat ten uterak na stenu v kamione medzio postele...hm???co ty nato???

emmilly21

jamka a myslis ze ten moj napad s tou potlacou na velky uterak je dobry napad? potesilo vby ho to? vies vaic ako nejaky kamion??co myslis?

sunnysweetie33

hrncek dostal odomna na Valentina..moju vlastnu vyrobu,preto sa nechcem opakovat..ten uterak je super vec,ja by som tam dala natlacit svoju fotku,aspon ta bude nosit stale so sebou :)))

emmilly21

ja som z ke...a dala osm to robit v kodaku...ale myslim ze v kazdom meste a v kazdom foto kodak ti to urobia...a je to fakt super...este to daju aj na tu stranu podla toho ci je pravak alebo lavak...a fakt ho to potesilo...maju v ponuke aj biely kde hned vidno fotku ale to nieje az tak ono...

jamka

Ahoj emmilly21, prosím Ťa, kde sa dá dať spraviť spomínaný hrnček? Môže to byť pekný darček. Vďaka za odpoveď.

emmilly21

vies tak tricko nechcem uterak ma vyjde urcite cez 1000 ale to mi nevadi na peniazoch mi nezalezi...ja som nedavno davala na valentina priatelovi hrncek s fotkou ale nie obycajny ale taky ktory je cisto cierny a ked do nho nalehjes nieco horuce okamzite sa zbiely a uvidi tvoju foktu, a ked opat napoj vychladne pohar ostane zasa cely cierny...bol z toho nadseny a vyslo ma to na 325 sk...to sa ti nepozdava???myslel si na zaciatku ze dostal len cierny hrncek a ptoom som mu urobila kavu a bol v nemom uzasse...a myslis ze s tym uterakom by to nebolo zle? a bola by to pekna pamiatka?

sunnysweetie33

ahojte..moj priatel bude mat zase meniny a ja vazne neviem,co mu mam kupit??????mne uz dosli vymysly,pomozte prosim..ale rychlo,cas ma tlaci :(

a s tou potlacou vazne neviem,viem,ze na tricko sa da,tak by sa mozno aj na uterak dalo a u nas to robia v kazdej fotolabke..tam kde vyvolavaju fotky..skus sa tam spytat..a to tricko s potlacou stoji 200SK,-