Policajná škola

vaculik01

Ach vy dvaja hlupi zakomplexovani k.k.ti. Keby ste sa lepsie ucili, tak by ste boli v tej skupine aj vy. Zavist je velmi zla ludska vlastnost.
Strejdo zbytocne reagovat na tychto dvoch debilov.

Strejdo

Otvorili beh už aj v Košiciach keďže veľa žiadateľov o dôstojícku je aj z východu.

A tí, čo ste novoprijatí a čakáte na nástup do školy alebo tí, čo ste v prijímacom konaní a viete, že budete prijatí, tak naozaj začnite poriadne a pravidelne trénovať, pretože previerky na prijímačkách to nebolo nič oproti tomu, čo vás čaká na škole vo vstupnom module, 12 hodín telesnej do týždňa, ale tvrdých 12 hodín, aké ste ešte nezažili. 12km beh po hrádzi a potom v telocvični kruhový tréning (kľuky, drepy, sklapovačky, preskoky, atď) všetko na čas. Hlavne si kúpte poriadnu bežeckú obuv, do zásoby náplaste na pľuzgiere a termo oblečenie.

A-LEX

Tak "S" nich veľmi nežije... chlapci, nerozoberajte veci, po ktorých vás je nič, radšej si hľaďte svojho a zbytočne neprovokujte, resp. nezasierajte toto fórum s hlúposťami!

drakon

ale ved sa nevytačaj:-D klud a rozvahu by to chcelo,ja sa pytam na otazku,na ktore odpoved ma zaujima,nie to kto im bude šefovat..a pekne je,ze ak si policajt tak takto ponizujes ludi ktorym mas pomahat a zijes aj s nich!

Strejdo

drakon, moju odpoveď pre teba skrátim do pár slov: na hlúpe bezvýznamné otázky nebudem reagovať, zbytočne strkáš nos do veci, do ktorých ťa nič, radšej sa uč poriadne a odpovedz chlapcovi podomnou na jeho príspevok :"tak a teras som zvedavi ako skonci januarovi beh :D ked nevedia kto im bude sefovat a co bude presadzovat...". :D Len neviem, či tento je policajt alebo sa iba chce dostať do PZ, no jeho gramatika je úbohá.

Matiasik držím prsty na prijímačkách, dúfam, že si pripravený ;).

drakon

halo strejdo mam otazku ako mozes byt na dostojnickej,ked si pochodoval? este som tam teda nevidel dostojnikov pochodovat,akurat tak tych co maju zakladny vycvik..tak ako to je?