tlak v hlave

lukkaskko

ja mam tiez akysi tlak na hlavu vzadu... ale len vecer ked idem spat .. cely den nic len vecer..ked som uz unaveny

Zuzka279

Inak zabudla som dodať, že ma bolieva aj šija a mám vybočenú nosnú prepážku, neviem či by to mohlo s tým súvisieť. Takisto som veľký stresmen :-(

Zuzka279

Ahojte, prosím poraďte mi. V posledných týždňoch mám bolesti hlavy. Pociťujem ich takmer v celej hlave, ale hlavne na pravej strane, akokeby tlak a pichanie a takísto aj tlak až únavu alebo páleniev pravom oku. Neviem čím to je. Bolesťami hlavi trpím už skoro 7 rokov, ale vždy som pociťovala akoby obruč okolo hlavy, teraz skôr tlak v pravej častí.

ZIGAJ

AJA MAM TIE BOLESZI V HLAVE UZ ASI ROK AJ VCHRBATE ATERAZ MI TO PRECHADZA DO LAVEJ RUKI JA UZ NEVIEM KDESA MAM OBRATIT BOL SOM UZ NA VISETRENIACH A NEVEDIA MI ZISTIT S COHO NA KONIEC SA OCITNEM ASI NA PSICHIATRII VISKUSAL SOM UZ VSELIJAKE LIEKI ANIC STALE BOLI HLAVA AJ CHRBAT

gimina

Dobrý deň, ja by som tiež sa chcela vyžalovať s mojimi zdravotnými ťažkosťami, poslednej dobe cítim tlak na hrudy a na hlave,cez deň menej ale v noci oveľa viac až tak,že sa v noci prebúdzam,ešte pociťujem úzkosť a mávam zmeny nálady.Srdce a pluca mam zdravé. Mám 62.rokov.

harpuna

ludia vie mi niekto poradit?...stalo sa mi to pred 4 dnami...a som trosku stresswoman ako sa povie...pozerala som tv a zrazu som pocitila aksi tlak alebo silne udretie srdcaa ktore som pociitila aj v hlave chvilku nato...strasne som sa zlakla a nevieem z cooho by to mohlo byt ked som kludne sedela...vie mi niekto poradit z coho to moze vzniknut?...uz vopred dakujem

titi...

No pekné je od vás že ste sa priznali,druhýkrát radšej si nerobte žarty.Viete su medzi nami aj ľudia ktorí maju vážny problém,dobre im to padne ked niekto im poradí z vlastných skuseností.