tlak v hlave

elsa5.5

to sú aj zmeny počasia je to aj z nízkeho tlaku a z chrbtice prípadne nízky príjem tekutín nie je na škodu zájsť k lekárovi...

Maros75

Zlaky v hlave maji roznu pricinu. Traba vyhladat odborneho lekara v prvom rade,
Moze ist kludne o vazne onemocnenie,alebo aj nie. Vsetko sa da liecit . Drzim palce

nvnsdeivdi

Ahojte ja mavam tlak na konci hlavy keď ju sklonim na oboch stranach a keď sa prudko postavím bije mi tam srdce neviete čo to je ???

001

ja mam teras tlak v hlave uplne divny pocit a nemozem ani spat pre to :( dufam ze je to nieco s chrbticou a nie nejaky nador alebo co

matttka

skuste si prstami zatlacit silno na zahlavie a pootacat hlavu dozadu, vlavo, vpravo, ci nepocitite uvolnenie, ak ano mozno mate zle spojenie c-c krku a hlavy a z toho mozete mat ten tlak. ja som si tym presla , poslali ma na rehabilitacie , tam mi ukazali cviky na doma, len moj problem je ze som dlho s tymi cvikmi nevydrzala a tak sa mi problemy s tlakom a celkovou bolestou hlavy vratili :) chce to pevnu volu a pravidelne cvicenie:)

Zufala76

Ahojte! potrebujem surne pomoc... Pobehala som uz niekolko doktorov ,ale vsetky vysledky ako bolo EKG,hormonalne vysledky aj chrbticu mam vraj v poriadku...AJ ked chrbat ma nadalej boli hoci som absolvovala rehabilitacie... No problem,pre ktory uz jednu noc nemozem spat,je tlak v hlave... Uprostred noci ma zobudi neskutocny tlak v hlavy,ci uz lezim na bruchu ,na boku alebo na chrbte... taky pocit,akoby mi mala puknut hlava,najskor som mala tieto problemy iba v noci,samozrejme,ze som po takomto tlaku uz dalej spat nemohla,ale teraz uz mi aj tak aj cez den...Uz neviem ,co mam robit... A ak uz prijdem teraz k doktorke,zrejme ma nazve hypochondrom.... :( uz naozaj neviem,co mam robit! :( ak by mi niekto vedel pomoct,napiste mi na mail michaelamlynarcikova217@gmail.com dopredu dakujem!

nanca18

ahojte,citam citam a mam nieco podobne a som uz zufala.uz skoro tri mesiace pocitujem palenie v tvary ,tlak v hlave a v oku.bola som u ocneho,oci mam v poriadku.Tlaky v slichach a v lavej strane celej tvare stale neprechadzaju,bojim sa ist k doktorke,lebo uz si namyslam vsetko mozne.Boli ma aj chrbat a j krcna chrbtica,chodila som na masaze , chvilu bolo lepsie,ale je to tu zas.ak ste mali niekto nieco podobne a viete mi pomoct , prosim napiste mi na mail.dakujem nanca18@azet.sk

boss33

poprosim o radu chodim po doktoroch a nevjem co mi je citim sa nevolne slabo a hlavu mam taku ako keby plnu chcel by som poradit lebo chodim po doktoroch a hovoria ze mam migrenu a mal som nato tabletky a nic my to neroby dufam ze my nekto poradi uz to trva skoro 2 mesiace za radu vopred dakujem