Ako pribrať do týždňa

Príspevok v téme: Ako pribrať do týždňa
matthy

Ahojte chcem vás poprosiť o radu ... chcel by som pribrať asi tak za 2 týždne 5-8 kilo skúšal som aj gainer ktorý mi moc nezabral no dobral som ho a neviem ako dalej svalstvo trocha mám chodím občas do posilky no ale vždy keď priberiem väčšinou to vybehám vonku a podobne ... čiže potrebujem radu ako pribrať ale zároveň aby som mohol ďalej behať a robiť podobne veci .. za rady ďakujem ...

nikoletka

musite len jest acvicit takze 70 percent jedlo a 30 percent cvicenie a co najmenej chodit ven a odpociat a spanok to ked dodrzis tak uvidis efekt za mesiac.

eman

takze ja mam 26 rokov, 62kg a meriam zhruba 167cm..je to optimálne na moju výšku alebo by som si mohol dovolit este aspon 3-4kg pribrat? Dakujem pekne a ak by sa dalo napiste mi

Magy

normmmma - nepises nic blizsie a podstatne o sebe. aky mas denny vydaj energie, co robis, kolko merias, ci si prekonala alebo stale mas nejaku chorobu a beries lieky, ktore vplyvaju na hmotnost, ako to mas so stresom v praci/skole, ako sa stravujes, akych mas najblizsich pribuznych co sa tyka postavy (rodicia, surodenci, stari rodicia...) atd.

normmmma

ahojte mam 25 rokov a vazim len 45 kil chcela by som pribrat za tyzden 2-3 kila ako to mam urobit jem ako len vladzem ale nenalepy sa na mna nic co mam robit

kanister

pozri,ked vypijes tri litre cistej vody na den,liter vymocis,tak dva kila si vlastne pribral.....za 10 dni to mame 20 kilo....a to nehovorim o jedle....napriklad sladkosti sa premienaju na tuk a ten potom zostava prilepeny na bruchu a nie a nie sa tych škvariek potom zbaviť :)

muchacc

zacni jest viac.
zacni jest castejsie.
jedz zdravo - jedlo z mekacov a inych smradlavych miest neber.
pi vela vody.
kup si pangamin v lekarni (pivovarne kvasnice).

a hlavne - nechci za 2 tyzdne efektivne pribrat. to bude trvat dlhsie.

Ak to budes prehanat s nasilnym priberanim, riskujes, ze si znicis organizmus (travenie).