Ako pribrať do týždňa

Príspevok v téme: Ako pribrať do týždňa
matthy

Ahojte chcem vás poprosiť o radu ... chcel by som pribrať asi tak za 2 týždne 5-8 kilo skúšal som aj gainer ktorý mi moc nezabral no dobral som ho a neviem ako dalej svalstvo trocha mám chodím občas do posilky no ale vždy keď priberiem väčšinou to vybehám vonku a podobne ... čiže potrebujem radu ako pribrať ale zároveň aby som mohol ďalej behať a robiť podobne veci .. za rady ďakujem ...

Aqabellina

Mam 22 rokov meriam 180 cm a vážim 77kg!!! Mam DMO ale prejdem normálne chodím len na dlhšie trasi používam vozíku!!!! Na to ze toľko vážim som chodí!!!!!!!!!! A chcel by som pribrať!!!! Pomôžte mi ako na to!!!!!!!!? Mne sa páči ked ked je niekto tučný/a obezny/a!!!! Popomoze mi Nutri Drink? To je na predpis? Kolko stojí? Vopred ďakujem!!!

TajnéMeno

Dobrý deň.Chcela by som radu ako pribrať čo najrýchlejšie. Jeden člen našej rodiny bude mať svadbu,a potrebujem pribrať do šiat.
Poradími niekto z vás?

Výška:132cm, váha:27kg, vek:10
Prosím pomôžte mi.

Líšiak.

Takže myslíte že bude stačiť : raňajky - niejjaké pečivo s maslom šunka a parenica, ham&eggs,ovsené vločky s acidofilnym mliekom, kakao, cerialie cini mini škoricové

Obed: ryba + zemiaky, maďarsky guláš s knedľou ,kuracie mäso, halušky s tvarohom, rezeň, kuracie stehnà s pečenými zemiakmi , kuracie mäso ryža,spaghetti so syrom .... ?

Večera : niečo podobné ako raňajky
:)

+ možno ešte niečo navyše.

odpovedam

lisiak, jedz vela tvarohu, masa, ryb, vajicok, cottage cheesov a okrem toho vela sacharidov - ovocie, ryza, cestoviny, zemiaky a dostatok tukov. Bez bielkovin a sacharidov ti svaly velmi nenarastu. Avsak cvic cele telo, nielen niektore partie. Pridaj minimalne drepy a vypady ;-).

Líšiak.

Dobrý ďeň, mám 13 rokov, výšku 164cm,a váhu 44kg. Chcel by som pribrať na váhe aspoň do 48-50kg cvičím každý ďeň približne 30-45 min 4 deň( abs workout : na prsia a na brušné svalstvo + bicepsy )ako by som sa mal stravovať a ako dlho bude trvať k dosiahnutu váhy vyššie uvedenej ? čo by som mal odstrániť z jedálnička ? Dopredu vďaka za odpoveď