Ako pribrať do týždňa

Príspevok v téme: Ako pribrať do týždňa
matthy

Ahojte chcem vás poprosiť o radu ... chcel by som pribrať asi tak za 2 týždne 5-8 kilo skúšal som aj gainer ktorý mi moc nezabral no dobral som ho a neviem ako dalej svalstvo trocha mám chodím občas do posilky no ale vždy keď priberiem väčšinou to vybehám vonku a podobne ... čiže potrebujem radu ako pribrať ale zároveň aby som mohol ďalej behať a robiť podobne veci .. za rady ďakujem ...

Milka157

Ja som mala obrovsky problem pribrat. Pribrala som az ked som zacala cvicit, a lepsie si strazit stravu a pitny rezim ako to pisu tu skolaobjemu.eu

Buki

Gaineri funguju ale su to len cukri co sa premienaju na tuk. Pokial si prifesionalny sprtovec a mas vysoky energeticky vydaj tak je to OK ale inak je to naprd. Radsej cvicit a proteiny.

Iiiii

Tie gainery som tiež kedysi skúšal a vážne fungujú. Potom som si zmyslel, že začnem chudnúť, ale váha nie a nie dole. Tak ma napadlo, že sa opýtam mami, že ako robí trebárs polievku. To, čo mi povedala, mi vážne vyrazilo temer dych, že: však, normálne, jak pre hydinu, nasypem do hrnca trochu šrotu, dám tam trochu žihľavy a všetko to zalejem horúcou vodou.
Už nebudem žrať tie jej gebuziny. Mám toho dosť, môže ma žiadať na FB o priateľstvo koľko len chce, nepridám si ju tam. Za to čo mi spravila, ešte priatelia???
Radšej si budem robiť svoje vlastné jedlá, niečo ľahšie. Dnes som mal taký ľahký obed, že keď začal byť v dome prievan, tak ho takmer odfúklo preč. Už musím pritvrdiť. Už viac nechcem mať hlavu na celý monitor.

Buki

Nesom ziadny expert ale pokial viem tak gainerom priberas hlavne tuky. Aby si efektivne priberal musis cvicit objemove cviky. To znamena s velkymi vahami kde vies urobit 8-12 opakovani. A dufam ze nebehas polmaratony alebo nejake dlhe trate....

Iiiii

Tu je ťažko radiť, tu už treba konať a nie len radiť. Ja ti môžem poradiť len na základe toho, čo som odpozoroval na svojej svini. Veľmi sa nehýbe, drbneme jej tam dve vedrá žrádla a priberá. Ale ani tak to nie je ešte to pravé orechové. Možno keby si si pridával trochu šrotu do jedla, tak by si nabral na váhe.
Aj u vás je taká kosa? Ja asi dnes strávim noc pri tej svini, isto tam má minimálne aspoň nadýchané.

Drotár

Pribrať je celkom veda, hlavne aj ide o ektomorfa, teda človeka, ktorý má prirodzene vychudnutú postavu. Skúste si prečítať tieto články, možno pomôžu. skolaobjemu.eu
treneronline.webnode.sk

maolinka

To nie je dobre naraz,mozes si ublizit.
Za rok je to v pohode.Ked chce tvoje telo a chuti ti jest tak priberies pri normalnej strave.
Netreba nasilu,mozno si geneticky tak stavana na tu svoju vahu