Diane35

muco

Adelka,
jasne ze je to individuane,ale zase vies...je to par rokov a mohlo sa zmenit vselico....ako keby sme porovnavali Skodu z pred 20 rokov najlepsiu na vtedajsom trhu a v sucastnosti.
Ale beriem na vedomie...jasne uvidim ako bude a dam ti vediet ci si mala pravdu.ja som v minulosti brala hormony a tiez mali na svedomi neziaduce ochlpenie....
A brala som res. dobream Mercilon a vela zien pisalo aky je perfektny a mna uplne
dokaslal...
dakujem

adella

muco....je to velmi davno,ked som si tuto HAK dala doviezt z Rakuska.Zacalai mi vypadavat vlasy po porode a lekarka mi odporucila Diane 35,za podmienky,ze si ju zozeniem sama,lebo este nabola na nasom trhu.Vyuzivala som davku na 3 mesiace,vlasy padali dalej,zacala som zarastat a kožu som mala suchu a popraskanu...okamzite vysadenie bolo nevyhnutne na zaklade hormonalnych testov,ktore som mala do uzivania v poriadku.Nasledky nevymizli,musela som sa podrobit lieceniu v Lubochni.Uznavam,ze kazdy organizmus reaguje individualne,ale poznam viac zien,co maju podobne skusenosti.Diane35 bola moja prva a posledna HAK a to mam 43 rokov(hormonalne testy mam teraz lepsie,ako 20-rocne zeny:-)

nikita

ahoj, zacala som tiez uzivat Diane35, na odporucenie endokrinologa, kvoli zvysenemu ochlpeniu s tym, ze by mi to malo pomoct a zabranit dalsiemu rastu Navyse, vypadavaju mi vlasy co by sa tiez malo uzivanim lieku upravit Moje kamosky maju s tymto liekom len pozitivne skusenosti takze verim ze budem ich mat tiez

muco

adelka,
neviem ci mas nejake skusenosti s diane,ale nema to co mat v sucislosti s testosteronom,pretoze okrem toho ze ma vyrazny vplyv na plet viaze na seba muzske pohlavne hormony a tym aj zmiernuje ochlpenie muzskeho typu.Hovoris tak z vlastnej skusenosti?Alebo len "jedna baba povedala..."?

adella

Ahoj...po Diane35 sa ti nezlepsi plet,ale podla skusenosti zien sa zvysi pocet testosteronu a moze sa lahko stat,ze zacnes zarastat!!!Od tejto HAK utekaj co nejdalej!!!Je mnoho inych a vhodnejsich sposobov,ako zlepsit plet,skus zacat spravnym stravovanim a pravidelnym osetrovanim...to bude bez nasledkov...