Diane35

ifka

..ano,aj ja mam skusenost s DIANE 35..teda nie osobne,ale u nasej 24-r.pacientke zistili rakovinu vajecnikov po 4-roch rokoch uzivania..uz je po operacii..plet ma stale rovnaku..takze dievcata,len pchajte antikoncepciu dalej do seba:-))hlavne,ze budete pekne..na chvilu....

kiss_me

No ja uzivam diane sice len 4mesiace ale vidim rozdiel v pleti a ani som nepribrala dokonca som schudla tri kila..citim sa vyborne menstruaciu mam tri az stir aj to len minimum a nemam zzaidne bolesti..kazdemu vrelo odporucam:) a plet teda urcite:)

truskie

Ahojte, brala som Diane asi 2 roky a bolo to OK mala som ich kvoli nizkej hladine hormonov, problem s pletou atd teraz beiem REGULON co by nemalo byt az tak silne ale tiez zbera na plet mate s tym niekto skusenost?podla man nejde az tak o priberanie ako skor o zadrziavanie ody v organizme niekde som t citala..ja som s tym problem zaila nemala

leeenocka

Diane 35 mi predpisali kvoli hormonom, nsa liecbu aj kvoli pleti, ale ta plet je vedlajsia...mam 17 a citala som tu od nejakej zeny, ze to nie je dobre riesenie pre baby v mojom veku...co si o tom myslite?

jane22

Bez receptu sa asi kupit neda, pretoze je to HAK a lekar musi pri jej predpisani zohladnit tvoj zdravotny stav, krvne testy a rodinnu anamnezu. Okrem toho treba pocas jej uzivania robit pravidelne pecenove testy. Stoji cca 1000 Sk

aneška

prsoím vás chcela by som s aopýtať či sa tá Diane dá kúpiť v lekárni aj bez receptu a koľko stojí...dakujem

RNG

Nuz len sa mi moj nazor potvrdil.
Do takychto diskusii viac nebudem prispievat. Predsa sa neznizim k osobnym utokom na obranu!
Ja som chcel len zdoraznit potrebu extra zinku a niektorych vitaminov ktore pomahaju tlmit vplyv dehydrotestosteronu a dehydroepiandrosteronu na zvysenu tvorbu vyluckov sebum a tiez prispevok zlych(spalenych) tukov na tento proces.

nasta

RNG
Moj prispevok nebol osobny utok na Teba, iba vyjadrenie k Tvojmu nazoru.
Ale po precitani Tvojho posledneho prispevku som doslova poburena! Ako moze niekto kto nikdy nemal zdravotne problemy s akne napisat:"Akne nie je tazky zdravotny problem, skor psychologicky". Mas pravdu...ak ma zena celu bradu a okolie nosa zapalenu a hnisavu, cervenu, BOLAVU a nemoze navstevovat restauraciu a ine miesta kde sa verejne stravuje, pretoze pri prudkom pohybe ust jej samovone praskaju vyrazky a hodinu potom musi "odsavat" hnis a krv je to len psychologicky problem. Vobec to nie je zdravotny. A o tazkostiach pri ustnej hygiene, fukani nosa, piti z flase ,bozkavani, navsteve zubara, atd sa radsej ani nevyjadrim. A bolest ktora je sprievodnym znakom pri tazkom akne, je tiez sposobena psychickym stavom postihnutej zeny. Mas pravdu, naozaj. Dnes si uz ani nedam hormonalnu tabletku, zajtra si pojdem nakupit zinok a objednam sa k psychologovi a hned aj k psychiatrovi aby mi potom, ked sa za mesiac dostanem do stavu v akom som bola pred dvoma rokmi, pomohli vyrovnat sa s mojim "psychologickym problemom". Som rada ze som si precitala Tvoj prispevok. Dakujem za radu. Predpokladam ze si velmi mudri chlap a ze vo svojom okoli nemas zenu, ktora ma alebo mala podobne problemy. Tak sa prosim nevyjadruj vseobecne.... A mas pravdu aj v tom "Komu nie je rady, tomu nie je pomoci..." ano, Tebe pomoci nie je. Dakujem ze sa prestanes vyjadrovat. Alebo radsej sa vyjadruj, aspon sa mozme podelit o zazitky a mne stupne adrenalin. Myslim, ze este ani toto nebol doslova utok na Tvoju osobu...
Teraz nasleduje doslova utok na Tvoju osobu: na myslenie ak dobre viem pomaha Lecithin ci nieco take, alebo Ginko Prim, tak si prosim Ta kup aby sa Ti to v tej Tvojej mudrej hlavicke lepsie "otacalo" a mohol nam poskytovat mudre rady a vyviest nas z dalsich omylov...
Ospravedlnujem sa ze som Ti potykala ale v navale osvietenia som pozabudla na spolocensku etiketu.
S pozdravom Nasta.