Diane35

boja

ja uzivam diane skoro rok, ale problemy s pletou mam doteraz. mierne zlepsenie vsak nastalo. v poslednej dome sa citim stale unavena a choro a rozmyslam, ci za to nemozu prave tieto tabletky. Ked som ju zacala brat, pribrala som,ale uz sa mi vaha pomaly vracia do normalu.

jarka84

Ahojte, beriem DIANE skoro rok, som s ňou veľmi spokojná, akurát ma dosť bolieva hlava...Lekárka mi ju odporúčala na rok a chce mi ju zmeniť..neviete mi poradiť nejakú nízkodávkovú namiesto DIANE?ĎAKUJEM.

karkulka

Vzdy sa smejem ked dakto povie ze pribral od tabletiek :) je to sice mozne ale nie priamo od hormonov lez od toho ze mozu zvysovat chut do jedla ..a kym dievca nie je gulka pokial nezacala brat HAK tak si myslim ze nou nemusi byt ani potom ked sa nepotrebovala prepchavat :) takzze skor sa treba na nieco zamerat okrem chladnicky :)ved ked uz mame toho chlapa kvoli ktoremu to berieme tak nech nam vymysli program daleko od chladnicky :)) a k tej diane35... brala som ju sice kratko asi tri mesiace alebo styri ale zmeny na pleti som zbadala ..asi po mesiaci a viac ..len mi robilo problem ze sa mi plet zmenila na suchu co s ami nevelmi pacilo kedze sucha plet starne skor ako mastna :) ani vlasy sa mi tak nemastili ..a tie pecenove testy by sa mali robit pravidelne pri akejkolvek hak ,predpokladam ze ziadna z nas nechce klaknut kvoli peceni , chranme si pecienky :))a na akne mi pred diane35 bola predpisana hak Loette,co je tiez na liecbu akne ale dlho som si to neuzila lebo sa mi spravila z toho hrca na kostrci co dodnes nechapem a lekarske vysvetlenie nebolo lebo ani oni nevedeli zo vo co go :)takze tabletky si asi kazda musi oskusat na vlastej kozi aby vedela co jej sedi..pripadne ziadne nebrat :P

helenkaaa

ja som uplne v soku ked citam co tu je napisane ze 16 roc dievcatam diane odporucaju ako antikoncepciu ved ked uz tak nejaka nizkodavkova ale nie toto, okrem toho som v soku aj preto lebo v nasom meste by ste nanasli gynekologa ktory by to okrem liecby inak nepredpisal,som zdarvotnicka, a aj kamartaka je porodna asistentka v blave a hovorila to iste takze nechaapeeem

helenkaaa

pane boze lrn diane NIE brala som to ako mlada baba na liecbu hormonalnej nerovnovahy sposobili mi to narusenie fyziologickej posvovej rovnocvahy a odvtedy ani nezijem sustvne sustavne zenske zapaly jedno strieda druhe uz viac ako desat rokov.nastastie vedia mi uz pomoct ale prvych par rokov bolo peklo na zemi a to vsetko ma na svedomo diane 35,inac mam kamarat svajciara ktory je odbornik pre farmaceuticku firmu vo svajciarsku a priznal ze ako sukromna osoba a nie zamestnanec firmi musi povedat ze hormonalna antikoncepcia vobec je riadne destruktivna,co tam po super pleti a neprirodzene hustych vlasoch, a to si zobre ze diane volakedy bola antikoncepciou ale pocase ju zakazali pre jej vysoke mnozstvo hormonov,ked som ju vysadila ovulaciu som nemala 6 ROKOV!!!sestre to tiez sposobovalo problemy ako depstresie, nafukovanie, zapchy a tiez nemala tri roky ovulaciu okrem toho to brala na hirzuutizmus ktroy sa po par rokoch po vysadeni vratil do povodnej podoby. rovnake problemy plus suchosť pošvy mala jedna znama ktora to brala na vzpadavanie vlasov. plesinka jej trochu zarastla ale problemy ktore jej to sposobovalo boli podla jej slov horsie ako hola hlava. nechcem tu nejako starsit len aby si vedela ze to moze byt uplne v poriadku ale moze to byt aj uplna katastrofa a ak mas moznost rozhodnut sa tak aby si aj mala informacie

domca

ahoj ja beriem diane35 uz 9 mesiacov a bola som s nou zatial spokojna ja som ju dostala na to ze mi padali vlasy s tymto problemom mi to nepomohlo ale upravila sa mi menstruaciu a nemala vedlajsie ucinky.no v poslednej dobe sa citim nejak nevolno a rozmyslam ci to nie je z nej bo som pocula ze sa nema brat moc dlho

mimuska27

caute baby. Diane beriem uz vyse dvoch rokov a neplanujem menit antikoncepciu. pecenove testy mam v poriadku. plet sa mi prestala mastit asi tak po dvoch tyzdnoch, vyrazky zmizli po 2-3 mesiacoch. plet sice nemam dokonalu ale kozna mi povedala ze to asi nebude uz lepsie a ze je to geneticky dane (mamina tiez nema dokonalu plet) ale aj tak som spokojna. poznam viacero bab ktore beru diane a vsetky su spokojne. dve sice pribrali ale tym to bolo treba :-) ja som nepribrala a celulitidu mam len miernu ale tu som mala aj predtym. pribrala len na prsiach (bola som nadsena:-). jedine co mi vadilo, ze zo zaciatku mi bolo kazde rano zle ale preslo to.
kazda z nas reaguje inak. treba to risknut

fmpsfm

Muco: ja som brala Diane35 vyše roka. Pečeňové testy som síce nerobila, ale nechci vedieť, ako som z nich pribrala! Pleť sa ti vyčistí za max.2 mes.

katkaaa

ahoj .. ja neam problemy s pletou .. vlasy mam tae huste ze az.. a pred menstruacny symdrom neviem co je .. ked mam kramy tak ani neviem ze ich mam ako asi som stastna zena este nikdy ma nebolelo brucho ci hlava.. mne ich predpisal kvoli tomu ochlpeniu.. ty si nezacala nadmerne chlpatiet po nej?? zevraj by sa to malo potom zmiernit aspon mne to tak povedal a povedal aj to ze ked ju vysadim vrati sa to zas naspat.. a toho sa obavam.. ja hlavne potrebujem zastavit ten rast chlpkov lebo co raz sa oholim tak ich mam potom asi 4 krat viac ..a je to hroza.. brucho ani ukazat a to nie este si dat tricko s vacsim vystrihom... to je moj problem

khatka

ahojj, ja som uzivala diane35 asi dva roky, a bola som velmi spokojna, plet sa mi zlepsila asi za 3tyzdne, teda vobec som ju nemala mastnu, a vlasy tiez ovela lepsie..upravil sa mi aj cyklus a PSM s tym som uz tiez vobec nemala problemy..pokial mas problem s akne, je to to najlepsie, podla mna..vraj by sa nemali uzivat viac ako dva roky, kvoli pecenovym testom...tak potom odporucam dat si ich urobit:)