HAK Novynette alebo Loette

lilinaaaa

ak zacinate brat antiku prvy krat a este ste ju nebrali tak sa zacina na prvy den menstruacie a to je na 100%...neviem odkial to mate ze na 4-5den...nech si vasa doktorka precita pribal.letak alebo SPC popripade..

Aduska28

Ahojte kočky,ja beriem novynette piaty deň, a cítim sa skvele, nechutí mi tak jesť, som úplne kludná, mám proste pohodu v tele, a to som veľmi rada, tak verím, že to aj tak zostane. Prajem Vám pekný deň...

Jana1002

Predám 2 balíčky HAK Lindynette 30 za 40 EUR, popr. 1 balíček za 20 EUR (cena v lekárni: 25/ks). Takže užívateľky Lindynette 30, píšte, určite sa dohodneme. Mne táto značka celkovo vyhovovala, ale prestala som ich brať kvôli snahe a dieťa a ostali mi ešte 2 nepoužité balíčky.
E-mail: tandlmayerova@zoznam.sk

inulienka

Ahojte, ja som brala NOVYNETTE dva roky, teraz som ich musela vysadit pretoze sa mi spravili v prsniku dve cysty a lekar povedal, ze to bolo z antikoncepcie. Pred par dnami som bola na kontrole a dva mesiace po vysadeni mam prsniky v poriadku. Mala som aj dalsie problemy no uvedomila som si ich az teraz po vysadeni citim sa ovela ovela lepsie. Nemyslim ze to bolo vyslovene koli NOVYNETTE ale vseobecne koli HAK. Takze pred tym nez ich zacnes brat si to dobre rozmysli. Aj mne je teraz luto za tym pohodlim a absolutnou kontrolou nad menzes ktore HAK prinasa ale zdravie za to nestoji. Mozno to nebude tvoj pripad je to velmi individualne, ale ked bude problem, budes sa citit horsie ako bez HAK tak chod radsej hned ku doktorke a pohovorte si o tom.

babo_22

ahoj ja berem novynette 11 den a prve dni som pribrala 2 kila ale potom som to schudla a teraz mi nechuti ani jest zo zaciatku som mala bolesti hlavy ale tie uz zmyzli ale mam spinenie celu dobu cu ju berem..jedina vyhoda je ze mi narastli prsia

barbinka

vážne. a to je pravda, čo ti povedala doktorka. Pre telo je lepšie , keď začneš na ten štvrtý,alebo piaty deň.

Karolinnka

ja som brala loette 1rok a bola super, nepribrala som , prave vtedy som chudla a bez problemov aj pri hak som dala dole 15 kg takze tak, skoda ze uz na slovensku loette nie su ale baby maju ich v rakusku a dsu tam aj lacnejsie ako u nas !

podpivnik

Vazne?Lebo co som sa pytala kazdej kamaratky, tak vsetky sa mi cudovali, ze z kadial to mam, ze hak sa prvy krat berie v prvy den. A mne doktorka vysvetlovala, ze na Slovensku sa dohodla asociacia doktorov, ze na 4-5 den, aby zena stihla poriadne vykrvacat, ale ked mna kazdy presviedcal o opaku tak som bola z toho zmatena