HAK Novynette alebo Loette

barbinka

ja beriem na štvrtý deň. riad sa podľa doktorky. Mne povedal, že na 4-5 deň. Tak ja som začala na štvrtý deň.

podpivnik

Ahojte. Ja sa chcem opytat, ze na ktory den sa ma zacat brat antikoncepcia? Myslim, ked zacinate brat prvy krat. Lebo mne doktorka vravi ze na 5ty den, ale vsade v pribalovych letakoch je ze v prvy den.dakujem

vierka

Ahojte babenky.Každá antikoncepcia je rovnaká.Všetky su teraz večšinou nízkohormonálne.záleží na každej z nás,ako sa strčavujeme.Jesné,že keď sa budeme napchávať,tak priberieme.večšinou sa priberie tie dve kilá,lebo telo zadržiava vodu.A majte na pamati,že lekárka vám odporúča takú antikoncepciu,za ktorej predpisovanie niečo dostane od dílerov./dovolenky,kožené kufre.../

looc

ahoj, ja som tiez brala Loette
asi 4roky dozadu, mala som ich ale len nieco cez pol roka
odporucala mi ich lekarka, pretoze su nizkohormonalne a mam problemy trochu s krcovymi zilami

pribrat som nepribrala, ale tak ja nepriberiem snad nikdy
ale moc dobre mi nerobili - strasne stavy, zmeny nalad, absolutna nechut na sex :( ale myslim, ze je to velmi individualne

a kamaratky beru Novynette a su velmi spokojne! :)

mahuliena

ja beriem trinordiol.......uz dlhsie a pribrala som len dve kila. ale plet je od nich pekna.......zmizlo mi aj akne

tinus85

Ahojte.Viete mi baby poradit?Zacinam brat HAK - MINERVA a chcela by som vediet ze CI BUDEM MAT OD NEJ KRAJSIU PLET OD AKNE, A CI SA OD NEJ PRIBERA?Posim pomozte, poradte .DAKUJEM PEKNE :->>>>>>>

bendula1

no ja som pouzivala loette asi polroka... a v tom obdobi som dost pribrala.... mozno to nebolo kvoli tabletkam, lebo moj gynekolog tvrdi ze nesposobuju vykyvy vahy, ale radsej som ich prestala uzivat

jacquelin

ja brala loette a ties ich neberem uz koli tomu, ze zevraj nemaju bzt na trhu. neviem co je natom pravdy, ale urcite som z nej nepribrala..

lenka22

ja som na novynette uz cca 4 roky a dokonca som necielene schudla asi dake tri kilecka... samozrejme ze to nefunguje tak, ze sa budes prezierat a potom to hodis na antiku ze si pribrala z toho, ja "nepravidelne pravidelne" cvicievam, neprejedam sa dokonca ani na rodinnych oslavach a nemozem sa stazovat, menstruacne bolesti zmizli, cyklus mam na minutu presny... tolko moja skusenost s novynette:))