chlapi a NEVERA

Príspevok v téme: chlapi a NEVERA
xiu xiu

chcem sa spýtať mužov, chlapov, chlapcov sa jednu vec. Prečo majú tendenciu striedať ženy /táto otázka je smerovaná hlavne tým ktorí to robia/, nechcem počuť že to máte tak v génoch a podobné kraviny.. chcem počuť normálnu odpoveď, čo vás k tomu vedie - zvedavosť, dosahovanie skúseností, alebo čo presne, prečo existujú chronickí sukničkári, čo presne ich k tomu vedie že nedokážu zostať s jednou ženou, prečo ich musia mať toľko... ďakujem za všetky solidne odpovede..

lera

takze ty si ju podviedol a ked to nevedela prekusnut, tak si si povedal, ze dost, lebo nervy mas len jedny?ty si fakt sladky... a co si cakal? pochvalu?

maman

soona tu neweru som vysvetlil,robil som preto vsetko aby na to zabudla co bolo v mojich silach ale ona nie!ale teraz uz pretiekol pohar trpezlivosti a rozisiel som sa s nou!nervy mam len jedny

soona

maman a preco si si tu jej neveru nevysvetlil ako slabú chvílku a nebral to len tak že mala chut na iné mäsko? Lera dik za nadej

lera

takze pan je sadista? no dobre, ved kto chce kam, pomozme mu tam...co mam povedat cloveku, ktory nie je schopny poucit sa z vlastnych chyb?asi si este prilis mlady a nezrely...mozno ti to neskor dojde

vidrka

príde na psa mráz :o) Ale netreba sa s tým trápiť. Ja tiež nežijem v naivnej predstave,že moj partner mi bude dokonca života verní.Ale ked bude, nechem o tom vedieť. A tiež netvrdim,že budem ja jemu. Ale urobim všetko preto aby to tak bolo. ale ivot je svina...