Vychrtlina?

Príspevok v téme: Vychrtlina?
Pätnástka

Ahojte. Mám 15 rokov a patrím medzi chudých ľudí a už mi to aj lezie na nervy lebo stále častejšie počujem narážky na moju postavu. Blíži sa leto a väčšina báb chce schudnúť ale u mňa je to naopak. Momentálne mám asi 168 cm a vážim 46 kg ja viem že je to málo ale mám to po mamine ktorá bola tiež v mojom veku asi taká chudá. No a dnes bolo strašne teplo tak som si obliekla šortky a také tričko na ramienka a keď som šla po meste aj s kamoškami tak viackrát som začula že AHA AKÁ VYCHRTLINA. Dnes ma to fakt dostalo a potom som sa cítila veľmi nepríjemne čo pretrváva aj doteraz. Má daktorá z vás podobný problém? Skúšala som pribrať ale keď to nejde tak to nejde. Už sa mamina rozprávala s doktorkou aj o B12 injekciách lenže tie podporujú chuť do jedla a ja mám aj bez toho dobrý apetít. No proste ja neviem či mám chodiť v týchto horúčavách v teplákoch či v čom keď mnohým prekážam v šortkách a tričku a aj to komentujú. Ja by som tým ľuďom najradšej aj dačo povedala ale v tom momente ma nenapadol žiadny odfajč. Proste dnes ma to až príliš trápi a cez víkend mám ísť s kamarátkami na kúpalisko ale najradšej by som to celé zabalila lebo tam ma budú kritizovať ešte viac. A to všetko kvôli tomu že som chudá za čo ja samozrejme nemôžem.
Má niektorá z vás podobný problém? Ako to prežívate? Lebo mne to až tak nevadilo že som chudá ale dnes sa pre to dosť trápim.

Nicoll

marionetka,no ak ti to vravia "tetky" s 20 kg nadvahy tak asi ony maju problem nie ty...ja som tiez chuda,ale kedze nemam ziadny zdravotny problem neriesim to a debilne poznamky neriesim,ono to tak byva,ze najviac vyrypuju take,co ti postavu zavidia

Lulu2011

marionetka - joj tetky su v tomto expertky :)) to si nevsimaj po tehu brucho by som aj ja rada dala dole, naozaj zavisi od stavby tela, ty mas mini zadok, ja zase aj pri 50 kg som mala cez boky 92 cm, takze tak, za to pas utly k nim 59 cm, teraz samozrejme nie :)))) mam nad 60 kg a nie je to dobre :( aspon 10 musim dat dole, keby som mala 59 kg bolo by to fajn

marionetka

vidíš Lulu, ... ja si tiež pripadám normálna, no keď mi každá druhá "tetka" povie, že som chudá, už to lezie na nervy. Som štíhla, to hej a možno sa im to javí aj preto, že nemám až také boky ako nejaká prsnatá černoška ... môj muž mi len povie, že mam ritku jak strúčik cesnaku, ale inak v poho ... skôr sa smeje, že by som mala zhodiť z brucha, pretože, keď si sadnem, mám tam akýsi vankúšik .D ... no ale - tehotenské bruško mi ostalo, nie ?! ha ha

Lulu2011

marionetka - to sa cudujem, ze ti vravia, ze si chuda pri 173 cm a 59 kg, moja normal vaha pri takej vyske je 54 kg a vyzeram pri nej normalne, nie chudo

Lulu2011

chapem, ta v 15 som mala 173 cm a 46 kg, tak si vies predstavit, ale aj tak som mala frajera :p vecer som zjedla celu slahacku v spreji, na obed 3 rezne, sladkosti, ziadny sport a stale chuda, teraz mam 29 a chcem schudnut :P ale nemam nadvahu, ono to pride neboj sa :)) mne zabrali B12 behom roka som pribrala 10 kg a v 16 som uz mala 54-57 kg a bola som spokojna ;)

marionetka

ahojte ... ja sa tiež radím medzi " vychrtlinky" ... teda, takto ma zaradili ostatní a tiež to nie je príjemné, no musím ísť ďalej a nejako sa cez to preniesť ... jednoducho, iná asi nebudem. Mala som 55 kíl, v tehotenstve som pribrala 18 a ... myslela som, že mi váha ostane - tak to som sa sakra prerátala, pretože momentálne po 3 rokoch od pôrodu vážim 59 kíl pri výške 173 cm. stravujem sa úplne normálne, žiadne diéty, choroby, no váha stojí ... a keď sa ma niekto pýta, že čo jedávam, keď som strašne chudá a všetko na mne visí, poviem, že ... : "muchy" ...

zuzi74

Dievcata, ked sa vam nedari pribrat tak skuste posilovanie. To nie je len o prejedani sa. Ja som mavala tiez komplexy z chudej postavy a rukata, nohata som zostala dodnes aj ked po 33-ke som par kil pribrala, ale mam jednoducho taku postavu aku mam a poviem Vam, ze by som nemenila so ziadnou zenskou s velkym zadkom. Staci sa pozriet na dnesne mlade dievcata, ktore maju neskutocnu nadvahu a ani len trochu snahy s tym nieco urobit. Aspon nemam problem v obchode s oblecenim na seba zohnat moju velkost. Pritom kamaratky bozenkaju, ze v kazdom obchode su len velkosti ako na babiky. Keby sa kolke z nich tolko neprejedali, tak by si tie babikovske velkosti mohli aj oni dovolit. Je to len zavist a hlupe reci....a na take ja uz nedam.