Vychrtlina?

Príspevok v téme: Vychrtlina?
Pätnástka

Ahojte. Mám 15 rokov a patrím medzi chudých ľudí a už mi to aj lezie na nervy lebo stále častejšie počujem narážky na moju postavu. Blíži sa leto a väčšina báb chce schudnúť ale u mňa je to naopak. Momentálne mám asi 168 cm a vážim 46 kg ja viem že je to málo ale mám to po mamine ktorá bola tiež v mojom veku asi taká chudá. No a dnes bolo strašne teplo tak som si obliekla šortky a také tričko na ramienka a keď som šla po meste aj s kamoškami tak viackrát som začula že AHA AKÁ VYCHRTLINA. Dnes ma to fakt dostalo a potom som sa cítila veľmi nepríjemne čo pretrváva aj doteraz. Má daktorá z vás podobný problém? Skúšala som pribrať ale keď to nejde tak to nejde. Už sa mamina rozprávala s doktorkou aj o B12 injekciách lenže tie podporujú chuť do jedla a ja mám aj bez toho dobrý apetít. No proste ja neviem či mám chodiť v týchto horúčavách v teplákoch či v čom keď mnohým prekážam v šortkách a tričku a aj to komentujú. Ja by som tým ľuďom najradšej aj dačo povedala ale v tom momente ma nenapadol žiadny odfajč. Proste dnes ma to až príliš trápi a cez víkend mám ísť s kamarátkami na kúpalisko ale najradšej by som to celé zabalila lebo tam ma budú kritizovať ešte viac. A to všetko kvôli tomu že som chudá za čo ja samozrejme nemôžem.
Má niektorá z vás podobný problém? Ako to prežívate? Lebo mne to až tak nevadilo že som chudá ale dnes sa pre to dosť trápim.

Jooe Ker

to si nevsimaj ,to su tzv. rypaci ,ktory miluju problemy hlavne tie tvoje problemy su nadseny, ked mozu ohovarat

Dajushh

Väčšina ľudí hovorí, že na kráse nezáleží... ale je to riadna blbosť!!! Mnoho ľudí mi povedalo, že som pekná do tváre. Ale čo z toho, ked nikoho fyzicky nepriťahujem, lebo som veľmi chudá a mám priam chalanskú postavu? Keby som nemala dlhé vlasy, tak zozadu vyzerám ako chlapec...Jasné, že chémia je veľmi dôležitá...

Dajushh

Ja mám podobný problém. S tým rozdielom, že mám skoro 19 rokov, 173 cm a úbohých 48 kg. Nech robím čo robím, vychrtlá som stále. A dosť mi to prekáža. Budem mať 19 rokov a postavu mám ako dievča v počiatočnom štádiu puberty. Nikdy som nemala frajera, pochybujem, že sa dákemu páčia také vychrtliny. Každý v mojom okolí hovorí, že vychrtliny sú nechutné. Ja s tým súhlasím. A keď sa do mňa stále niekto naváža =(. Budem mať 19 rokov a postavu mám ako dievča v počiatočnom štádiu puberty. Mám aj drobné prsia, ledva 70A. Aj tak to vyzerá, že ta dokopy nič nemám. Proste veľmi mi to deprimuje život. Nikto v rodine nie je na tom tak, ako ja. Netuším, po kom som zdedila postavu...a čo mám robiť =(

smajliQa

ahoj patnastka :)))

nic si z toho nerob, mas len 15 rokov, casom sa ti zacne formovat psotava a este budes rada, ze mozes pribrat, lebo o take tri ci styri roky zas budes riesit ze mas o kilo navyse :))

predstav si ake neprijemne to musi byt pre babu, ktora ma nadvahu ked ide okolo niekoho, kto jej povie, ze hen jaka tucibomba.. vies... radsej by som bola vychudnuta jak tlsta...

a predstav si jak ti niektore baby zavidia ze mozes zjest aj desat margot tyciniek a nic.. vies co by som ja za to dala,?? fuu

kafe

he-he, mne sa najviac páči komentár - tá z koncentráku. Tiež som vychrtlina, ale mňa deptalo že nemám prsia.. a rokmi som si na seba zvykla. Ľudí buď ignorujem (keď ma nenapadne hneď dobrý odfajč), alebo pritakám - ja viem, som neskutočne krásna vychrtlina :)
Úsmev, trochu drzosti a hneď ti bude lepšie. Veľa zdaru dievča.

jajka001_

co, radsej by si pocuvala ze hen aku ma tucnu rit? neries, casom priberies. aspon nemas problem s vecnym chudnutim

lost

len zavist, neries, ignoruj, odbi ich dle libosti...

triezvy clovek nema potrebu komentovat postavu a ak ano, okomentuje to raz a da pokoj.. zvysok ludi sa da pouzit na zabavu, dle libosti..

Deaa

tiež som mala podobný problém, ale bola som o 4cm vyššia, budeš mať 19 - 20 rokov a začneš priberať tým sa ti pekne postava vytvaruje a budeš rada že ti ku 46kg pribudli kilá a nie k 55 a viac