Nová antikoncepcia KarHla?

Súvisiaci obsah

lucy2323

ak zacinas po prvykrat uzivat antikoncepciu stava sa ze menstruacia trva dlhsie ako obvykle. ale samozrejme nic sa nemeni na tom ze pocas 8 dnovej pauzy by si mala opat dostat menzes. neboj ;)

miskaB

Chcela by som sa opýtať na ten istý problém ako má Zuzanka 91, pretože to mám úplne rovnaké a neviem čo s tým mám robiť...či treba ísť za odborným lekárom...prosím napíšte ak viete...

miskaB

Chcela by som sa opýtať na ten istý problém ako má Zuzanka 91, pretože to mám úplne rovnaké a neviem čo s tým mám robiť...či treba ísť za odborným lekárom...prosím napíšte ak viete...

zuzanka 91

Chcem sa opytat, zacala som uzivat KArhlu v prvy den ked som dostala menstruaciu, berie sa to 21 dni potom by mala prist dalsia menstruacia, Ja mam taky problem ze uz 10den mam menstruaciu odkedy som zacala uzivat tie lieky, predtym som anntikoncepciu nebrala a menzes mi koncil na 5den. Prosim vas neviete mi poradit? Je to pravdepodobne koli tym tabletkam, neviem co stym.:(

Taleeesha

Ja som tiež po 3 mesiacoch užívania HAK nič nezbadala, až po pol až 3/4 roku som začala priberať a po roku mám dobrých 10 kg naviac. Mne sa podobne pleť zlepšila okamžite, ani som zo začiatku nechudla ani nepriberala, ale potom to prišlo návalovo a teraz mám velký problém s váhou. Prestala som užívať HAk a kilá idú veľmi ťažko dole...

Mataaaaaaaaa

aHOJTE, JA UžíVAM kARHLU 3 MESIACE A ANI SOM NESCHUDLA ANI NEPRIBRALA, CITIM SA AKOKEBY SOM JU ANI NEUZIVALA, ZIADNE TAZKOSTI, PRAVEZE SA MI ZDA ZE MAM ZLEPSENU PLET TROCHU. som s nou spokojná, ale tak je to idividualne podla mna , ale ja mam strasne nabeh k priberaniu, nikdy som nebola chuda ani nie som, ja priberiem iba ked sa na jedlo pozrem a nastastie pohoda a to sa mi zdá že odkedy ju uzivam viac jem ale ani kilo hore tak som rada :)

jankaaaaaaaa

z jedneho originalu je viacero napodobenin z neiktorych hak. napr. Diane 35 ma napodobeniny ako minery, chloe a vreya..
ak ti karhla vyhovuje nemusis ju menit, orpti originalu sa zvyknu castejsie vyskytovat neziaduce ucinky ako u originalu a mozu sa vyskytnut aj zazivajcie tazkosti, ale ak si spokojna tak menit nemusis. tato hak obsahuje hormon, ktory nezadrziava vodu v tele, takze nebudes priberat ak sa nebudes prejedat

lioness_01

Karhla je lacnejšia napodobenina Yadine, to znamená, že účinné látky - hormóny - majú tie isté v tom istom množstve, rozdiel je v pomocných látkach obsiahnutých v týchto tabletkách.

Yadine je "novinka" asi 5, možno 6 rokov...

Yadine som 4 roky užívala, celkom v pohode, lepšie ako niektoré tie staré vraky :)))) ja som ale celkovo proti užívaniu HAK, takže asi ti moc neporadím :))))

ale keď už , tak radšej originál ako napodobeninu, čiže radšej Yadine ako Karhlu....

inak, nemá Yadine aj inú napodobeninu - Maitalon ?

to koľko napodobenín z jedného typu existuje?