Nová antikoncepcia KarHla?

Súvisiaci obsah

kiki00

Ja ju použivam už asi druhý rok a absolutne mi vyhovuje, trochu som sa aj bála ked mi ju predpísali pretože nikde na internete o nej nebolo písané. Mala som predtým problémy s pleťou a pomohla mi a nepribrala som ani nič. Ale každému vyhovuje niečo iné a keď mne sadla innému nemusí.

Mell1111

Ahojte, prosím Vás viete niečo o HAK KarHla? Mám problémy s akné, mám ho po celej tvári, chrbáte, no prste vyhádzaná som celá, neviete mi poradiť či táto antikoncepcia pomáha proti akné alebo poznáte dáku inú ktorá by mi pomohla s pleťou ale aby sa od nej nepriberalo? Ďakujem za odpoveď

Majka221

Dobry den ja by som sa chcela opxtat ze berem teto tabletky od preveho dna menštuacie a na 7 den sme malx s priatelom nehodu chcem sa spxtat mala by som sa bat alebo uz som bola chranená??? Prosim co najskôr odpovedať dakujem

Mamulda92

miska8 ja ti poradim ja som mala ten isty prilem menstruoval som dva tyzdne ked so zacala brat antiku znova po dvoch rokoch a az tak ze som musela brat kvapky na zastavenie a antibiotika,a preto osom to konzultovala s lekarom a ten mi poraadil aby som dalsim balenim zacala tak ze ziberiem tabletku az na 3 alebo 4 den, Aj som ta urobila a teraz mi chodi menstruacia vzdy na cas ma 24 dnovy ciklus takze maximalne 2-3 dni meskaju ale to len sem tam takze ak necce znova menstruovat dlho urob to ako ja......este tak ze berim karhlu a tiez tak rovnako s vahou ani neschudla ani nepribrala alle jem ako sialena a plet sa mo zlepsila az po 2 mesiacoch uzivania ale som rada.

Mamulda92

Ja uzivam karhlu druhy mesiac tiez som na sebe nezbadala ziadne zmeny ani so nepribrala ani neschuda stale rovnako ale plet mam omnoho lepsiu pretoze ja mamstrasne akne ked mam menstruaciu a sama za seba mozem povedat ze mi pomaha.

Lumila

Ahojte!
Chcela by som sa spýtať...Bola som chránená vnútromaternicovým telieskom-DANA, ktorú mi Dr. 5.9. vybral a mám zobrať tabletku v 1.deň menštruačného cyklu.Chcem sa spýtať, či mám použiť ešte aj inú ochranu počas menštruácie alebo ma tá tabletka ochráni, že nepotrebujem nič (KarHla-tabletky)

ďakujem :)

Džina

Ahojte chcela by som sa spýtat doteraz som používala Vreyu HAK a teraz prechádzam na KarHla.. Mala som kožné problémy ale ako som začala brat predošlú HAK tak bolo všetko fajn mám zatial čistú plet...
Neviete či aj KarHla má priaznivé účinky na pleť????
Za odpoveď vopred ďakujem...

lucfer1

Ahojte chcem sa spytat uzivam antikoncepiu karhla a dostala som menstruaciu o 2 tyzdne skorej a este mam tabletky a neviem ci ich dalej brat alebo vysadit??nestretol sa stym uz niekto ? prosim