Nová antikoncepcia KarHla?

Súvisiaci obsah

tinn

Ahoj, predám 2 blistre KarHly za 20 eur alebo dohodou. Je uplne nova, lekar mi zmenil lieky, zaruka 08/2021. Zvolen. Píšte mail.

ninkaurbanova

Dobrý večer, potrebovala by som radu. Karhlu uživam dnes uz 6 deň a priatel sa dnes spravil do mňa. Môžem tomu veriť a byť si ista že neotehotniem keď to uživam tak ako by som mala ?

Teki

Ahojte, ja karhlu beriem uz ale 4 mesiace. Zo zaciatku mi to pomohlo velmi s pletou lebo ja som mavala vyrazky po tvari a nad prsiami. Zvecsili sa mi tiez prsia o nieco a mam taky pocit ze som pribrala ale nie moc iba trochu. Pred par tyzdnami som sa znova vyhadzala a mala som hrozne bolesti hlavy, prsia ma boleli ale nie az tak moc. Ale menzes sa mi upravil dokonale. A ked sa stala nehoda tak uplne v poriadku si myslim ze to pomohlo.
*Cem sa spytat je nejaka doveryhodna antikoncepcia s ktorej sa pribera a nie su vyrazky?
* a ake ucinky to moze mat ked ju beriem prilis dlho? Zevraj maternica odchadza ,oblicky a ladviny je to pravda?

Napisat mi mozte na email:) dakujem

5Ela4

Ahojte :) viem, že sa to tu rozoberá stále, ale viem, že antina chráni aj 7 dní ale tiež enchápem jak je to možné =D nemusím sa teda báť a hlavne ked sa spraví mimo malo by to byť v pohode nie ? =) vdaka

simcek123

Ta antikoncepcia premna vobec Neni dobra dost ma z nej boli brucho uživam ju pravidelne a tiez mam ten problem ze som dostala menstruaciu o 2tyzdne skor ako som mala.mat silnu jak nevim co nemohla som ju zastavit doktorka mi nato dala norethisteron hrozne je zla vkuse mnavam po nej spinenie Az jako keby taku slabu menstruaciu je to strašne neprijemne cele sviatky mam koli nej pokazene radsej budem mat 6dni silne kramy a potom pokoj ako kazdu chvillu cakat ze znicoho nic sa mi pustia kramy len tak znicoho nic pri pravidelnom uzivani.

tinča

ahojte, stala sa mi taká vec že som odcestovaal do zahraničia a Kahrlu som si zabudla doma, po sedemdnovej pauze by som mala zaať brať tabletky v stredu ale podarí sa mi k ním dostať až v sobotu. 4o mám robiť mám vynechať celý mesiac alebo mám začať brať s oneskorením o tri dni? vopred ďakujem

moni6

ahojte chcem sa spytat ci uz sa vam stalo ze ste v 3.tyzdni sa omeskali viac ako 12 hodin v uzití karhla ... newm ci mam pokracovat v uzivani dalsieho balania alebo ist k lekarovi a poradit sa s nim...dakujem

astiana

ja uzivat karhlu uz 3 roky a som maximalne spokojna, vyrazne zlepsenie pleti, pravidelny cyklus, ziadne vedlajsie ucinky.

peťka1977

môže mi niekto poradiť ? začala som užívať karhlu len pred pár dňami a ihned sa prejavili problémi: búšenie srdca a hučanie v hlave a každým dňom je to horšie. pred tým som užívala softine a karhla je ževraj náhrada. mal niekto podobné problémy?