deodoranty, antiperspiranty

michaela312

No skús gulôčkovú niveu, ja mám tú čo sú tam tie perlové výťažky, a mala som už aj iné druhy, pekne voňajú, a biele stopy nezanechávajú..

tania23

mne napríklad ten Lady Speed Stick gelový nevyhovoval zanechával biele stopy na čiernej hoci bol priamo druh ktorý bol proti stopám a človek musí dlho čakať kým zaschne takže skončil v koši :D kočeny a máte nejaký antipersirant ktorý fakt nezanecháva biele stopy a je účinný?

Sára112

Rexona - antipersprirant 48 h, sprej, zn. sexy

...lepší som od neho nemala, pôvodná rexona sexy, taká ružová bola veľmi dobrá, bola 24 hod. antiperspirant, ale 48 hod. je úžasná

Použivám len sprej.formy, sú praktickejšie, môžem ich využiť aj na iné miesta - pr. na chrbát, len trochu, aby sa tričko nelepilo, trochu do dekoltu, vôňa je úžasná, dlho trvá, rovnako ako účinok

michaela312

Tak ja osobne mám toho viac, mám aj tuhé aj sprejové, a striedam to podľa nálady, sprchujem sa väčsinou večer a to už si nič nedávam, dám si ráno a stačí :P

AdamKrt

Mam Nivea Silver for Man gulicku. Myslel som, ze aluminium nahradilo striebro. Striebro je tam, ale je tam aj aluminium... Ked som rozlepil zadnu nalepku, bolo tam zlozenie.

anjelik9

sprchujem sa väčšinou večer cez leto aj cez deň keď sa napr opalujem spotim a pod ale potom sa už snažím nezašpiniť a nespotiť :D spreje si potom nedávam jedine ak by som niekam išla bo posteli by to bolo šuma fuk :p cez deň keď som doma tak si dam alverde dlho nevydrží ale tak keď viem že sa nebudem pri niečom potiť bohate stačí a keď niekam idem buď sprej abo antiperspirant podla nalady na vonu a farby oblečenia...a inak ani ta nova nivea neobsahuje aluminium :p

Magda123

Ja pouzivam Garnier gulicku, ktora ma no parabens, no alcohol, no aluminium, takze aspon ma to uistuje, ze to je lepsie ako sprejove antiprespiranty, ktore som predtym pouzivala,v acsinou Dove.Sice pekne vonali, ale na druhej strane mali tych chemikalii viac ako dost :-) Este pouzivam na leto deo sprej annemarie, ten tiez nema parabeny, peg, alu, alkohol, atd, fajne osviezi...ja si davam deodorant iba vzdy rano ked idem do prace. Na noc mi to pride zbytocne si davat, kedze som fajna vonava po sprche a v noci sa tolko nespotim :-)

lochness

co ja viem, kazdemu sadne nieco ine :) mne zatial vyhovuje, hovorim - nemozem povedat zeby som sa nepotila odkedy ho pouzivam, ale ked sa aj spotim tak citim len vonu toho gelu takze je to okej.. tiez som vahala ci ho skusit ale vravim si what the heck, dam euro navyse oproti spreju a vyskusam, ked mi nebude vyhovovat, aspon mam o skusenost viac :))