deodoranty, antiperspiranty

smajliQa

lochness

takze ak pouzivam adidas ten tuhy... tak mam ho zamenit?? lebo chcela by som vyskusat aj te lady speedstick gelovy, ale neze si to dam a vyhodim to.. chcem overenu kvalitu :D

lochness

ja pouzivam ten gelovy, odporucila mi ho kamoska - je celkom fajn, nejake zazracne zastavenie potenia samozrejme nesposobi, ale aj ked sa potim, tak to necitit, iba tu vonu, takze mne zatial vyhovuje... a to ze nenechava flaky ako spreje a tuhe deo je pre mna dalsie velke plus

simka111

Možno máš pravdu...ale ja som pocula ze tie aluminiove zložky sposobuju rakovinu prsnika. ten deodorant mam od jednej pani ktora pracuje zo vsetkymi vyrobkami aloe vera. Možno neje taky učinny ako o ňom ona vravi, mozno ich chce len čo najviac predať ale som s nim veľmi spokojna :D
Pouzivam ho hned po depilacii dokonca aj na nohy,,je fakt perfektny :D

milli11

Ja sa sprchujem len vecer (v lete, ked je velmi horuco, tak aj castejsie za den). Vtedy si vsak uz nedam deo, ved nech si pokozka a telo oddychne. Rano si potom uz len umyjem podpazusie a tak si dam antiperspirant. Pred par mesiacmi som pouzivala deodorant, ale kedze mam fyzicku pracu, ostavali mi na trickach male flaky. Po pol mesiaci som ho radsej vyhodila. Pri antiperspirante mam uz istotu, ze bude sucho.

jankaaaaaaaaa

ja som lady speedstick pouzivala velmi casto, ale tie tuhe.. a uz mi zacali strasne smrdiet, lebo mne sa zda ze vsetky "vonaju" rovnako. aj sa dost drobili.. al egelove som neskusala

smajliQa

ja ho pouzivam kazde rano, a vzdy aj ked dojdem do prace si ho este dam pre istotu :) vecer ked idem hajat, tak si ho uz nedavam, to len pletove mliecko na telo.... myslim ze je zbytocne si ho davat na noc, po osprchovani alebo okupani je clovek aj tak vonavy, ved pouzivame sprchace a podobne.. ...

a rano sa tak ci tak sprchujem znovu, tak na co ho davat na noc...

inak, ja pouzivam adidas, ale chcem skusit len lady speedstick.. pouziva ho niekto??, aky je? ten gelovy..

jajka001_

tak ako milli
pouzivam rozne znacky a typy. kazdy funguje len chvilu.
simka, to ze neobsahuje aluminium neznamena ze je PROTI rakovine prsnika

lochness

ja som zvykla pouzivat sprejovu rexonu a teraz som presla na gelovy lady speed stick (mam pocit ze je lepsi a nerobi fleky na ciernej ktoru nosim stale), ale pouzivam ho len ked idem niekam von - co si budem capat chemiu na seba aj ked nemusim, v lete ked mi je horuco doma dam si radsej sprchu :)

milli11

Pouzivam ho vzdy, ked idem do prace, na navstevu alebo von. Vecer, ked sa osprchujem a idem spat alebo uz len zostanem doma, si ho vsak uz nedavam.