Chudnutie pomocou cvicenia a zdravej vyzivy

Príspevok v téme: Chudnutie pomocou cvicenia a zdravej vyzivy
Marianka

pred par dnami som sa rozhodla, ze zacnem pravidelne cvicit a zaroven sa zdravo stravovat. zacala som chodit na Pilatesove cviky + fitloptu, spining do fitnes centra. chcela by som vediet, co by som mala jest, resp. vylucit z jedalnicka. a este nieco: kolko kil by som mala takto schudnut asi za mesiac, ked pritom cvicim aj doma? vdaka.

jojo

Vitalita a linia Máte problémy s nadváhou? Ponúkame neobyčajne obľúbený redukčný program, ktorý Vám pomôže splniť Vaše predstavy. -odkaz odstránený-

vanesa

rozhodla som sa pred par dnami ze schudnem len neviem ako na to aby som to aj dodrzala chcela by som poprosit o radu ako sa mam stravovat co mam vylucit z jedalnicka a co naopak doplnit a zaroven ake cviky by som mala cvicit. velmi si prajem urobit nieco pre seba a pre svoje zdravie. mam 152 cm a bohuzial 63 kg a chcela by som schudnut aspon na 50 kg. prosim poradte mi ako mam dosiahnut svoj ciel?
dakujem

sandy

Hm, chcela by som mať pekné brucho mám ho trochu väčšie..nie je veľmi veľké ale chcem ho mať ploché...čo cvičiť a čo jesť??

peto

ups tie posledne riadky som si neprecital ale je to velmi individualne u kazdeho.podla mna kedze len zacinas s cvicenim tak by si mohla schudnut take 3-4 kg za mesiac ked budes makat.musis mat vsak pevnu volu:))) drzim palce :))))

peto

ahoj som, vlastne chcem byt kulturista ale bez chemie a tiez ma zaujima velmi vyziva no nebudem ti tu rozpisovat,ked ces napis na zajacik9999@centrum.sk a tam ti dam icq cislo:) rad ti pomozem