policia

lost

ShaulaThalit

to mas pravdu :)

ale vezmi si kolko mladickov mizne na slovensku

tak mala krajina

a 16 rocna zmizne tam a 17 rocna tu a 16 rocny zas niekde inde...

mna chcel pozvat do nejakeho bytu (isiel som az do extremu, ci to mysli vazne) islo sme smerom od VUB na juhozapad.

cize nevidim problem ze by zakaznika vedel uspat a potom co? mobil necha na mieste, ani nezamkne a ma svoju obet.

ak by to bolo tak lahke yvpatrat, ludia by nemizli :)

otazne je potom komu predat, ale dnes sa kupuje dom skor nez je nakres nacrtnuty...

sice mozno to nebol priekupnik, avsak - nic nie je nemozne (ja som paranoidny, aj ked nefunguje svetlo vo vchode, tak mam so sebou 1200lm baterku :D

0vecka

lol nene idem von vyuzit otvoreny pracovny trh... on neni zabudlivy... an to je ine slovo :) ktore tu radsej nepouzijem ... to je ten typ ze dava lahke otazky a vzdy sa snazi co najviac bodov dat za otazku... pritom casova dotacia na predmet je hodina tyzdenne a je to jedna z troch skusok ktoru budem robit v opravnom termine..

lost

0vecka

vyzeral ako karibcan ? zlata retiazka atd a vyborna komunikacia?

ja som tostretol na nivoch, vela vub budovy.. tam kde zastavuje 88cka

bibi123

0vecka-tak uz to hadam nejak doklepes:O))) zabudlivy pan profesor asi uz zabudol, ze aj on raz bol studentom:O))) Flek mas? Ako aktmodel?;O))))

0vecka

no flek uz mam ale statnice az koncom juna... a teraz mam problem s jednym velmi mudrym panom profesorom ktory dava velmi lahke otazky pricom je teda zahada ze 80% ludi mu tu skusku nespravilo ... :)

ale dik za opytanie :)

bibi123

0vecka-Ty si sa nam ani nepochvalil, ci uz mas statnice za sebou?:O)))
Ja som tiez podostavala ponuky, vsetky som poodmietala, na net si fotky nedavam, takze moje sukromie je skryteeee:O)))

0vecka

ono je to blbost kebyze ma xce predat tak ma nalaka na nieco ine ... toto by bolo hlupe kedze tam hovoril asi s 50timi ludmi za ten cas ... a to by mu bolo aj jedno ze koho tam naberie by potom radsej hladal na pokeci... to je anonymnejsie ...

0vecka

ja som sa s nim o peniazoch nebavil som mu len povedal ze sice ma tesi zaujem ale ze niesom na to ... ale mam pocit ze ide po velkych chlapoch ... som ho tam videl mozno 20 krat a vzdy to boli typci co mali cez 190 ...

neviem presne ako ma oslovil ale druha veta bola ze ci studujem a tak sa zacal vypytovat tak som mu rovno povedal ze nex povie co xce ... taky starsi mohol mat tak 50 bradaty sa mi zdalo ze mal umele zuby a celkovo akoze vyzeral pri peniazoch aj dost sebavedomo posobil ... taky celkom slusny clovek ...